Реклама НУ ОЮА

Наші партнери

Education.ua:
Образование в Украине Образование в Украине


Корисні посилання

Національна бібліотека України імені
В. І. Вернадського


Рада Європи Європейський простір (Офіційна сторінка)

Президент України (Офiцiйна сторінка)

Верховної Ради України (Офіційний портал )

Урядовий портал

Конституційний Суд України

Верховний Суд України

Вищий господарський суд України (офіційна сторінка)

Судова влада України

Генеральна прокуратура України (офіційна сторінка)

Служба безпеки України

Міністерство освіти і науки України (офіційна сторінка)

Міністерство юстиції України (офіційна сторінка)

Міністерство внутрішніх справ України

Державна фіскальна служба України

Державна міграційна служба України

Дніпропетровська обласна державна адміністрація

Дніпропетровська обласна рада (офіційна сторінка)

Виконком Криворізької міської ради

Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни

Нотаріальна палата України (офіційна сторінка)

Офіційний вісник України (електронне видання)

ЛІГА:ЗАКОН - Головний правовой портал Украины

Ліга студентів Асоціації правників України

Сайт міста Кривого Рогу

Сайт міста Одеси

Архів новин
День відкритих дверей -2017 на Криворізькому факультеті НУ "ОЮА"


Традиційно в грудні місяці Криворізький факультет широко відчинив свої двері перед майбутніми абітурієнтами. В цьому році в один день з Національним університетом «Одеська юридична академія», на його Криворізькому факультеті і Криворізькому юридичному коледжі в новій і незвичайній формі був проведений День відкритих дверей під гаслом: «Скуштуй смак студентського життя!».

В ошатному, красивому і затишному холі Криворізького факультету НУ «ОЮА» під живу музику скрипки, кожного гостя зустрічали студенти та викладачі факультету й коледжу. В результаті добре проведеної рекламної кампанії в регіональних ЗМІ та профорієнтаційної роботи в середньоосвітніх школах про День відкритих дверей, в аудиторії, що налічує майже сто місць не було де впасти яблуку. Перед старшокласниками та їх батьками виступили в.о. декана Криворізького факультету В.Г.Залужний, в.о. директора Криворізького юридичного коледжу Ю.К. Лєскова-Годлевська, заступник декана з навчально-виховної роботи О.М. Стець і відповідальний секретар відбіркової комісії О.Ю. Білошенко. Були продемонстровані фільм про славну історію Національного університету «Одеська юридична академія», слайди зі студентського життя факультету, сюжет про випускників НУ «ОЮА», які навчалися в Кривому Розі.

Після зустрічі всі гості, а також студенти, що до них приєдналися мали можливість ознайомитись з роботою поліграфа, люб'язно наданого компанією «Stimul», працівники якої ознайомили з роботою і призначенням детектора брехні.

Для гостей була проведена екскурсія по навчальному корпусу факультету, під час якої вони ознайомилися з матеріально-технічною базою, умовами навчання. У криміналістичної лабораторії була продемонстровано процедура зняття слідів відбитків пальців рук, в моделі залу судових засідань за участю старшокласників проведена квест-гра судового засідання. Пізнавальною була презентація студентського наукового життя на факультеті від заступника декана з науково-методичної роботи М.Х. Амаряна, а також спеціалізованих кабінетів іноземних мов, криміналістики, канонічного права, інформатики, бібліотеки і нещодавно відкритої виставки репродукцій художніх робіт Івана Айвазовського. Батьки старшокласників мали можливість поспілкуватися з викладачами на кафедрах, зі співробітниками деканату, а також з самими студентами.

Ознайомлення з факультетом завершилося в студентському кафе «Феміда», де в теплій, затишній обстановці зі свічками гості пригощалися чаєм з круасанами та тістечками від шеф-кухаря кафе. Студрада факультету підготувала художні номери - виконання популярних пісень кращими голосами факультету - Олександрою Амеліною і Владом Правіленком. голова Студентського наукового товариства Валерія Ніколайцева провела цікаву вікторину з правознавства та відповіла на всі питання, які залишилися у гостей.

По завершенню заходу задоволені гості отримали сувеніри з логотипами НУ «ОЮА», рекламну продукцію навчального закладу та робили фото на згадку.

Позитивні відгуки, які залишали гості вселяють надію, що вони вже зробили свій вибір свого ВНЗ, і в 2018 році увійдуть в дружню студентську сім'ю, ставши студентами Національного університету «Одеська юридична академія».


Дата опублікування: 2017-12-12Студенти Криворізького юридичного коледжу та Криворізького факультету відзначили День української писемності та мови


З нагоди Дня української писемності та мови в бібліотеці Криворізького факультету НУ «ОЮА» відбувся «круглий стіл» на тему: «Українська мова і писемність: витоки і сучасні мовні явища», організований бібліотекою разом з кафедрою соціально-політичних та економічних дисциплін та Криворізьким юридичним коледжем.

У заході взяли участь декан Криворізького факультету НУ «ОЮА» В.Г.Залужний, директор Криворізького юридичного коледжу Ю.К.Лескова-Годлевська, завідувач бібліотеки Л.О.Глущенко, викладачі та студенти Криворізького юридичного коледжу та Криворізького факультету НУ «ОЮА».
Із вітальним словом до присутніх звернулася викладачка коледжу, кандидат філологічних наук О.А.Пахомова. Вона наголосила на особливому значенні цього свята для зростання української нації в сучасних умовах, підкреслила, що ми маємо оберігати та плекати українську мову, вболівати за її чистоту.

Під час жвавої дискусії учасники «круглого столу» обговорили проблеми, які стосувалися виникнення і розвитку писемності і книжкової справи в Київській Русі, а також окремих сучасних мовних явищ: суржику, молодіжного сленгу, «модних слів», запозичень з англійської. Найбільше зацікавило студентів питання місця і ролі української мови у професійній діяльності юристів.

На завершення «круглого столу» декан факультету В.Г.Залужний, директор коледжу Ю.К.Лескова-Годлевська у своїх виступах заявили про готовність підтримувати студентів у їх зусиллях щодо опанування української мови, вдосконалення мовних знань.

Вони разом із завідувачем бібліотеки Л.О.Глущенко відзначили грамотами і подарунками найактивніших студентів: Хомякову Т., Потурайко С., Ющенко В., Короп А., Андрійченко С., Ходос О., Рижкову В.


Дата опублікування: 2017-11-16Круглий стіл на честь 20-річчя Національного університету "Одеська юридична академія"


На честь 20-річчя Національного університету «Одеська юридична академія» кафедрою конституційного, міжнародного та приватного права Криворізького факультету Національного університету «Одеська юридична академія» 27 жовтня 2017 року був проведений круглий стіл на тему: «Основні тенденції розвитку цивілістики, конституційного, господарського та міжнародного права», участь у якому взяли провідні вітчизняні вчені, аспіранти та студенти.

На відкритті даного заходу виступив в.о. декана Криворізького факультету Національного університету «Одеська юридична академія» Залужний Віталій Григорович, який зазначив, що проблематика розвитку вищезазначених галузей права в Україні має принципове значення в сучасних умовах реформування державно-правових інституцій. Тому, завданням фахівців, вивчаючих данні питання, є всебічне і глибоке обговорення проблем, які виникають у зв’язку з глобалізаційними процесами та реформуванням в сфері юриспруденції.

Під час круглого столу відбулось обговорення стану сучасної вітчизняної цивілістики, розвитку українського конституціоналізму, напрямів модернізації господарського законодавства та перспектив розвитку міжнародного права.

Після проведення заходу у всіх учасників залишилися позитивні емоції та приємні враження. Для студентів спілкування з метрами української юриспруденції сприятиме формуванню високопрофесійних навичок та вмінь як у майбутніх фахівців в галузі юриспруденції та допоможе розвинути високий рівень правової свідомості та правової культури студентської молоді.

Після завершення круглого столу була ухвалена резолюція, матеріали з виступами учасників увійшли до збірника тез доповідей учасників круглого столу «Основні тенденції розвитку цивілістики, конституційного, господарського та міжнародного права» присвяченого 20-річчю Національного університету «Одеська юридична академія».


Дата опублікування: 2017-11-01Студенти Криворізького факультету та Криворізького юридичного коледжу Національного університету «Одеська юридична академія» у Верховній Раді України та Вищому спеціалізованому суді України

Серед традицій Національного університету «Одеська юридична академія» є створення належних умов для навчання студентів не тільки в стінах рідної Alma Mater, а й організація різностороннього навчального процесу поза межами навчального закладу, з метою гармонійного виховання справжніх фахівців своєї справи.

Слідуючи традиціям НУ «ОЮА» щорічно для студентів Криворізького факультету та Криворізького юридичного коледжу НУ «ОЮА» організовуються тематично-ознайомчі поїздки. В цьому році, напередодні свята Покрови відбулась поїздка студентів до столиці України – міста-героя Києва, до програми якої входили не тільки історичні місця та екскурсії до столичних музеїв, а і відвідування парламенту – Верховної Ради України та Вищого спеціалізованого суду України в рамках вивчення конституційного права України, цивільного процесу та організації судових і правоохоронних органів.

Цікавим було ознайомлення студентів зі структурою цивільної палати Вищого спеціалізованого суду України, з його історією та повноваженнями. Відповідальний прес-служби ВССУ ознайомила студентів факультету та коледжу з ходом судової реформи, що торкнулося цієї судової установи, розповіла про порядок розгляду справ, роботою зі зверненням громадян, кадровим забезпеченням та перспективами діяльності вищих судових органів в Україні, пов’язаними зі змінами у чинному законодавстві.

Однак, найбільшими враженнями у студентів викликало відвідування на другий день поїздки - Українського парламенту. Враховуючи, складнощі з режимом відвідування Верховної Ради України як єдиного законодавчого органу держави, екскурсія відбулася в день роботи парламентів у комітетах. Студенти ознайомились з роботою Верховної Ради, представник Апарату Верховної Ради України люб’язно повідала про історію парламентаризму, регламент, структуру парламенту, організацію його діяльності. Студенти оглянули кулуари парламенту та сесійну залу з гостьової ложі.

Крім позитивних емоцій від екскурсій до парламенту та ВССУ студенти Криворізького факультету та Криворізького юридичного коледжу НУ «ОЮА» отримали задоволення від походу до етнографічного комплексу «Мамаєва Слобода», музеїв, а також від участі в оглядовій екскурсії урядовим кварталом Києва, головної площі країни – Майдану Незалежності та Центру сучасного мистецтва «PinchukArtCentre».

Подібні ознайомчі поїздки залишають не тільки гарні емоції, а й збагачують знання та розширюють світогляд студентів, що сприятливо впливатиме на подальшу реалізацію їх професійних планів по закінченню Національного університету «Одеська юридична академія».


Дата опублікування: 2017-10-24Круглий стіл «Історичний розвиток Одеської кримінально- правової школи та її роль у формуванні юридичної науки», присвячений 20-річчю Національного університету «Одеська юридична академія»

«Круглий стіл» - така форма публічного обговорення або висвітлення будь-яких питань, коли учасники, які мають рівні права, висловлюються по черзі або в певному порядку. Згідно з давньою легендою, мудрий король Артур вперше посадив своїх соратників за круглий стіл з метою зробити їх рівними і рівноправними. Завдяки можливості всім учасникам дискусії відчувати себе рівними в правах, круглий стіл дійшов до сьогоднішніх днів як символ плідної дискусії та прийняття компромісних рішень.

29 вересня в Кривому Розі було проведено круглий стіл, присвячений 20-річчю від дня заснування Національного університету «Одеська юридична академія». Кафедра кримінально-правових дисциплін Криворізького факультету присвятила цей захід Одеській кримінально-процесуальній і кримінально-правовій школі, її історичного розвитку та аналізу її ролі в формуванні юридичної науки.

У конференц-залі учасників і гостей круглого столу привітав в.о. декана Криворізького факультету Національного університету «Одеська юридична академія» В.Г. Залужний. У своїй промові він наголосив на важливості подібних зустрічей для встановлення наукових і особистих контактів між юристами України, розширення перспектив досліджень і реформування кримінальної юстиції. Учасниками круглого столу були професорсько-викладацький склад факультету та студенти.

Тематика круглого столу викликала інтерес в учасників-студентів. Їх виступи були присвячені історії становлення та сучасних тенденцій Одеської правової школи, актуальних питань кримінального судочинства.

Відбір доповідачів проводився в два етапи. На першому етапі оргкомітет оцінював роботи на відповідність правилам і критеріям круглого столу. До очного етапу були допущена частина доповідачів з найактуальнішими і цікавими темами. Це дозволило провести жваву дискусію, забезпечити спільну роботу всієї аудиторії. Такий підхід виключив монотонність багатогодинних заслуховувань доповідачів, допоміг залучити до обговорення максимальне число студентів.

Відкриття круглого столу пройшло в конференц-залі, після чого для гостей була проведена екскурсія по факультету і всі учасники перейшли в чітальний зал бібліотеки. Тут і були заслухані виступи учасників. Сама робоча обстановка читального залу надала дискусії невимушений і творчий характер. Учасники-студенти були відзначені призами.


Дата опублікування: 2017-10-04«Школа юного політика» у Кривому Розі

Щорічно на початку вересня на базі Криворізької гімназії № 91 викладачі та студенти старших курсів Криворізького факультету Національного університету «Одеська юридична академія» організовують Школу юного політика, яка проходить в формі рольової гри.

В цьому році, 8 та 9 вересня в роботі Школи юного політика взяли участь завідуючий кафедрою конституційного, міжнародного та приватного права Криворізького факультету НУ «ОЮА», д.ю.н., Олюха В.Г., доцент кафедри Орлов В.В. та студент магістратури факультету Долгерт Віталій, які провели з учасниками Школи юного політика – старшокласниками лекційні заняття про правові та політичні основи виборів в Україні, в ігровій формі проведені практичні заняття для опрацювання та закріплення отриманих знань: учні сформували власні шкільні «політичні партії» та визначили кандидатів на посаду президента гімназії.

Зацікавленість щодо проведення подібних занять, які проходять в рамках співробітництва «Університет – школа» з боку представників інших Криворізьких загальноосвітніх навчальних закладів та районних та міського управління освіти розширює перспективи організації подібних заходів на базі інших загальноосвітніх навчальних закладів Кривого Рогу.


Дата опублікування: 2017-09-11Благодійна акція до дня Святого Миколая

Благодійна акція до дня Святого Миколая

День Святого Миколая – одне із найочікуваніших та найцікавіших свят для малечі. Діти пишуть листи із різними проханнями та у ніч на 19 грудня загадують найзаповітніші бажання. Зранку прокидаються у сподіванні побачити під своєю подушкою різноманітні гостинці від Чудотворця. Кожен у цю ніч очікує на диво… Але дуже прикро, коли на це казкове свято діти хворіють та перебувають без батьківської опіки….

19 грудня 2016 року з нагоди Дня Святого Миколая студенти Криворізького факультету Національного університету «Одеська юридична академія» вкотре відвідали «Криворізький спеціалізований будинок дитини Дніпропетровської обласної ради», де виховуються діти-сироти віком до 3-х років.

У цей святковий день маленькі вихованці дитячого сиротинця підготували для гостей святковий концерт, під час якого глядачі отримали змогу почути святкові вірші та пісні.

Після закінчення концерту студенти Криворізького факультету привітали діток із Днем святого Миколая та роздали подарунки, які вже традиційно щороку дарують дітям від щирого серця. На зібрані студентами кошти були придбані та передані дітям різноманітні солодощі, фрукти, іграшки, книжки, памперси та речі для самих маленьких.

Студенти Криворізького факультету НУ «ОЮА» закликають студентів інших ВНЗ міста та молодь приєднуватись до благочинності.


Дата опублікування: 2016-12-27Студентська наукова конференція до Дня прав людини


Студентська наукова конференція до Дня прав людини на Криворізькому факультеті НУ «ОЮА»

Щорічно, з нагоди Дня прав людини, в рамках проведення Тижня права на Криворізькому факультеті відбуваються заходи присвячені Дню прав людини.

9 грудня 2016 року завершила роботу XII Студентська наукова конференція «Права людини у сучасному світі», що проходить на передодні Дня прав людини.

Конференція проходила у вигляді пленарних засідань, по секціям протягом тижня. Питання, які піднімали учасники конференції є дуже актуальними, присвячені проблемам захисту прав людини в Україні та зарубіжних країнах. Багато приділили уваги забезпеченню прав громадян у кримінальному судочинстві, захисту прав учасників у цивільному та господарському процесах, проблемам захисту трудових прав, а також були висвітлені проблемні питання щодо правового статусу деяких органів державної влади та органів місцевого самоврядування. Цікавими та дискусійними були доповіді студентів, щодо міжнародних та європейських інституцій, роль яких покликана захищати права людини та громадянина.

На урочистому засіданні присвяченому завершенню студентської конференції були підведені підсумки, перед учасниками виступив декан Кравець В.Р., який зазначив, що у 2016 році, за ініціативою ООН темою Дня прав людини став заклик: «Борись за чиїсь права сьогодні!», тому що захист прав людини є відповідальністю кожної людини на планеті… . Як сказав В.Р. Кравець, студенти Національного університету «Одеська юридична академія» повинні не тільки знати права та свободи, розуміти їх, а й могли вміло користуватись ними особисто і кваліфіковано допомагати іншим, надаючи їм правову допомогу та захищати права, які закріплені в Загальній декларації прав людини, що була прийнята 10 грудня 1948 року Генеральною Асамблеєю ООН.

Активні учасники конференції отримали дипломи за участь та актуальність теми в науковому заході. Проведення конференції висвітлювалось місцевою телерадіокомпанією «РУДАНА», яка підготувала репортаж до Дня прав людини.

За результатами XII студентської наукової конференції видана Збірка матеріалів конференції, куди увійшли тези кращих наукових робіт. Традиційно екземпляри збірника будуть надані до бібліотеки Криворізького факультету та наукової бібліотеки НУ «ОЮА», а також розіслані провідним бібліотекам міста Кривого Рогу та Дніпропетровської області.

Автор статті: Доцент кафедри конституційного,міжнародного та приватного права к.ю.н Стець О.М.


Дата опублікування: 2016-12-16Привітання ветеранів прокуратури з професійним святом на Криворізькому факультеті НУ «ОЮА»


Першого грудня на Криворізькому факультеті Національного університету «Одеська юридична академія» відбулася урочиста зустріч з нагоди Дня працівника прокуратури. Навчальний заклад привітно розпахнув двері перед ветеранами, які працювали в органах прокуратури районів та міста Кривого Рогу.

Гостей ознайомили з матеріально-технічною базою факультету та організацією навчального процесу, науковими доробками викладачів факультету та науковою бібліотекою.

Традиція вшановувати ветеранів прокуратури на Криворізькому факультеті в день їх професійного свята була започаткована нинішнім деканом Криворізького факультету НУ «ОЮА», Заслуженим працівником прокуратури к.ю.н. Кравцем Василем Романовичем.

До привітань ветеранів прокуратури приєднались нинішні керівники місцевих прокуратур Кривого Рогу та Дніпропетровської області, серед яких є випускники Національного університету «Одеська юридична академія», що успішно навчались на Криворізькому факультеті НУ «ОЮА».

На урочистій зустрічі перед ветеранами зі словами привітання виступили декан Кравець В.Р., голова профспілкового бюро Криворізького факультету НУ «ОЮА» Глущенко Л.О. та керівники органів прокуратури.

Ветерани обмінювалися своїми спогадами, думками, враженнями та цікавими моментами в роботі. Проведення зустрічей в теплій атмосфері на факультеті є не тільки знак вдячності та пошани, а й зв'язок поколінь та збагачення професійним досвідом молодої генерації – майбутніх юристів, які навчаються на Криворізькому факультеті НУ «ОЮА».


Дата опублікування: 2016-12-16«Слідчі дії» в процесі навчання студентів


«Слідчі дії» в процесі навчання студентів на Криворізькому факультеті НУ «ОЮА»

Для поглибленого оволодіння практичними навиками в кримінальному процесі студенти 5 курсу Криворізького факультету НУ «ОЮА» вивчають низку спеціальних навчальних курсів, серед яких «Проведення та оформлення процесуальних дій в досудовому провадженні». Сама назва дисципліни визначає пріоритети у формах викладення та закріплення навчального матеріалу для майбутніх юристів – практичне проведення (участь або імітація) слідчих дій.

Сформовані невеликі групи студентів під керівництвом досвідчених викладачів Криворізького факультету, проводили навчальні огляди місць умовного скоєння злочину, допити, очні ставки та інші слідчі заходи. Місце проведення занять, в необхідних випадках, не обмежувалася стінами навчальних аудиторій – імітовані слідчі дії проходили в умовах ймовірного виявленнях ознак вчиненого кримінального правопорушення.

Крім того, низка факультативних занять були пов'язані з присутністю студентів факультету, а деяких з них, навіть за участю в якості понятих, при проведенні реальних слідчих дій (огляд місця події (ДТП з постраждалими), слідчий експеримент). Такі заняття проводяться в рамках співробітництва Криворізького факультету НУ «ОЮА» (на підставі Договору про практичну підготовку студентів) з органами досудового розслідування Національної поліції м Кривого Рогу.

Крім ефективного засвоєння навчального матеріалу, надана студентам на даному етапі їх становлення як юристів можливість приймати практичну участь в особливостях слідчої діяльності, дозволить багатьом з них отримати професійний досвід та вірно визначитись у своєму виборі при працевлаштуванні, т.я. більше ніж через півроку студенти стануть дипломованими фахівцями в області «права» і, професійна діяльність багатьох з них буде пов'язана з кримінальною юстицією.

Сподіваємось, що через роки, хтось із цих випускників Одеської юридичної академії буде самостійно, професійно і грамотно проводити слідчі дії або брати участь у них у ролі прокурорів, адвокатів або законних представників учасників процесу.

Автор статті: Доцент кафедри кримінально-правових дисциплін Криворізького факультету НУ «ОЮА» к.ю.н. М.Ю. Веселов


Дата опублікування: 2016-12-16«Круглий стіл» на тему «Українська мова у глобалізованому світі»


На Криворізькому факультеті НУ «ОЮА» пройшов «круглий стіл» на тему «Українська мова у глобалізованому світі»

У п’ятницю, 11 листопада 2016 року, на Криворізькому факультеті відбувся «круглий стіл», приурочений до Дня української писемності та мови.

Організатори заходу – кафедра соціально-політичних та економічних дисциплін (завідувач – доцент, кандидат історичних наук Н.О.Барабаш) та бібліотека факультету (завідувач – Л.О.Глущенко).

Учасники «круглого столу» – студенти першого курсу, викладачі кафедри, адміністрація факультету – обговорювали тему «Українська мова у глобалізованому світі», вирішували проблеми збереження мовної та національної ідентичності, входження української мови та культури в єдиний світовий культурний простір.

З привітальним словом звернувся до студентів та гостей декан КФ НУ «ОЮА», доцент, кандидат юридичних наук В.Р.Кравець, він наголосив на ролі державної мови у професійній діяльності юристів.

У роботі «круглого столу» взяла участь Оксана Зоря – гість факультету – криворізький поет, художник, автор пісень. Вона емоційно надихала учасників дискусії своїми чудовими віршами та піснями. Про умови, що сприятимуть розвитку української мови та культури, про шляхи збереження та поширення національної культури говорила при підведенні підсумків роботи «круглого столу» завідувач кафедри соціально-політичних та економічних дисциплін, доцент, кандидат історичних наук Н.О.Барабаш.

Найактивнішим учасникам «круглого столу» – студентам першого курсу Стукало Діані, Осадчому Іллі, Біляковій Віолеті, Хмельницькій Юлії, Леоновій Олені, Настич Аліні, Лобанову Данилу – вручили грамоти та подарунки декан факультету В.Р.Кравець, заступник декана О.М.Стець, завідувач бібліотеки Л.О.Глущенко.

Автор статті: Доцент кафедри соціально-політичних та економічних дисциплін Криворізького факультету НУ «ОЮА» к.ф.н А.О. Пахомова


Дата опублікування: 2016-12-16Наш День Студента - 2016 в клубе «SKY»


Традиционно студенты Криворожского факультета и Криворожского юридического колледжа Национального университета «Одесская юридическая академия» отметили День студента красивым, фееричным и красочным шоу в лучшем клубе города – «SKY».

Концертные номера от студентов и гостей вечера сменились розыгрышем подарочных сертификатов от ведущих салонов красоты, танцевальных студий и кофеен Кривого Рога. Администрация ВУЗа в честь Дня студента наградила лучших студентов и студентов-спортсменов грамотами, медалями и ценными подарками. Апогеем праздника стало угощение студентов и преподавателей праздничным.

День студента продолжился в клубе «SKY» дискотекой в дружественной и теплой атмосфере.

Дата опублікування: 2016-11-30Екскурсія студентів до Митного посту «Кривбас» Дніпропетровської митниці ДФС

27 жовтня 2016 року студенти Криворізького факультету Національного університету «Одеська юридична академія» відвідали Митний пост «Кривбас» Дніпропетровської митниці ДФС, де працівники митного посту ознайомили студентів зі своєю професією, а саме зі здійсненням процесу розмитнення товарів - від перетину кордону до сплати митних платежів та випуску їх у вільний обіг на території України.

Впродовж екскурсії працівниками митного посту «Кривбас» було освітлено студентам не лише про розвиток митного органу, а й про новітні технології, які застосовуються у сьогоденні під час митного оформлення та контролю товарів і транспорту

Зупинили свою увагу співробітники митного посту і на одному із головних завдань, які ставить перед митницями Державна фіскальна служба - надходження митних платежів до державної скарбниці.

Юні відвідувачі змогли на власні очі побачити митний склад, де зберігаються товари, транспортні засоби, технічні засоби митного контролю та інші предмети. Вони могли дізнатись, які товари та продукція найчастіше імпортуються та експортуються з Дніпропетровської області.

Студенти отримали задоволення від проведеної екскурсії, яка пройшла на високому рівні, де з цікавістю можна було ознайомитись з діяльністю митного посту «Кривбас» Дніпропетровської митниці ДФС та роботою митниці зокрема.Дата опублікування: 2016-11-10Дні Німеччини в Кривому Розі


Основою проведення успішної вступної кампанії до Вишу є активна профорієнтаційна робота з абітурієнтами. З цією метою на Криворізькому факультеті НУ «Одеська юридична академія» застосовуються всебічні способи та форми активізації такої роботи. З цією метою студенти та викладачі факультету взяли активну участь у тижнях Німеччини в Україні. Так, 21 жовтня 2016 року в стінах Криворізької гімназії № 91 під егідою Генерального консульства Федеративної Республіки Німеччини в рамках «Тижнів Німеччини в Україні» пройшов дослідницький конкурс «Німці Криворіжжя: історія і сучасність». Учасниками цього заходу крім учнів старших класів загальноосвітніх навчальних закладів були і студенти Криворізького факультету Національного університету «Одеська юридична академія» та Криворізького державного педагогічного університету.

Проведення даного заходу дало можливість активно поспілкуватись студентам Криворізького факультету Національного університету «Одеська юридична академія» з учнями випускних класів – майбутніми студентами правниками.
В рамках цього проекту також відбулася профорієнтаційна робота зі школярами 9-11 класів гімназії, яку провів доктор юридичних наук, завідуючий кафедрою конституційного, міжнародного та приватного права Криворізького факультету Національного університету «Одеська юридична академія» Олюха Віталій Георгійович. Робота була направлена на профорієнтаційну підготовку учнів, адаптацію учнівської молоді у виборі майбутнього юридичного фаху, підвищення рівня правової освіти та культури серед учнівської молоді.

Учасники конкурсу представляли свої роботи та дискусували на теми, висвітлені в рамках конкурсу. Юні криворіжці дивували членів журі не тільки цікавими доповідями, але й творчими виступами. Заступник Генерального консула Петер Шмаль також мав можливість ознайомитись з культурними пам’ятками як часів Другої Світової війни, так і пам’ятками сучасності України з зони АТО в стінах музею Криворізької гімназії № 91.

Переможцями конкурсу в номінації «Роль людини в житті міста» стали студенти Криворізького факультету Національного університету «Одеська юридична академія»: Пасенко Марія (1-е місце), Шульга Дар'я (2-е місце).

Учасники конкурсу були нагороджені подарунками від Генерального консульства Федеративної Республіки Німеччини та Приватного підприємства «Арлекіно», також були видані сувеніри з логотипом Національного університету «Одеська юридична академія».

Завдяки великій підтримці Управління освіти і науки виконкому Криворізької міської ради та активної участі Криворізького факультету Національного університету «Одеська юридична академія», кафедри німецької мови ДВНЗ «Криворізького державного педагогічного університету» та Приватного підприємства «Арлекіно», цей захід відбувся на високому рівні, всі учасники конкурсу «Німці Криворіжжя: історія і сучасність» отримали подарунки, безліч позитивних емоцій та задоволення від участі в проекті.


Дата опублікування: 2016-10-25Презентація Ліги студентів Асоціації правників України в Криворізькому факультеті НУ «ОЮА»

Ліга студентів Асоціації правників України відновила свою роботу у м. Кривий Ріг, а саме у Криворізькому факультеті НУ "ОЮА"/ 20 вересня 2016 р. в аудиторії №201 відбулась урочиста презентація. До неї долучились студенти Криворізького факультету та юридичного коледжу.

Перед студентами виступили Мельник Дмитро, заступник голови Ліги студентів АПУ та Перебийніс Світлана, координатор Південноукраїнського регіону.

Ліга студентів АПУ була заснована в 2005 році в м. Києві як молоде та амбіційне крило Асоціації правників України. Головною метою створення цієї організації стало об’єднання студентів-правників зі всієї України в єдину команду. В перший рік свого існування Ліга зарекомендувала себе як дієве об’єднання молодого покоління юристів, оскільки залучила до своїх лав 260 студентів та поширила свою діяльність у 6 осередках нашої країни.

Студенти зацікавились можливістю приєднатися до Ліги, адже членство в асоціації надає безліч переваг: спілкування з найкращими представниками юридичної професії та громадськими діячами, відвідання та організація ексклюзивних заходів, присвячених найактуальнішим сферам юридичної практики, саморозвитку, кар’єрному росту; можливості для працевлаштування та стажування;


Дата опублікування: 2016-09-29Тетянин день — свято студентів

Традиційне студентське свято Тетянин день відзначають 25 січня. Однак небагато сучасних студентів знають історію цього свята, тобто чому саме цей день є їхнім, так би мовити, «професійним святом».

Це свято запроваджене на честь Великомучениці Тетяни, дочки заможного римлянина, яка прийняла смерть за християнську віру та доброчинність. Прадавній переказ свідчить, що Свята Тетяна жила в Римі на рубежі другого і третього століть, за часів жорстоких гонінь на християн. Її батько, знатний римлянин, таємно сповідав віру в Ісуса і виховав свою дочку в християнському дусі. Вона присвятила себе служінню Богові і загинула від рук язичників.

Як же вийшло, що християнська Свята Тетяна стала покровителькою студентів? Історія говорить, що саме у Тетянин день імператриця Єлизавета підписала наказ про заснування Московського університету і з того часу 25 січня став офіційно університетським днем, а Свята Тетяна — покровителькою вищої школи.

Читати далі

Дата опублікування: 2016-01-20Благодійна акція

Дата опублікування: 2015-12-18ВІЗИТ ДО ДОНЕЦЬКОГО ЮРИДИЧНОГО ІНСТИТУТУ МВС УКРАЇНИ

Дата опублікування: 2015-11-24Відзначення Дня української писемності та мови на Криворізькому факультеті НУ «ОЮА»

Дата опублікування: 2015-11-24Cтуденты "Одесской юридической академия" посетили детский дом

Студенты криворожского факультета Национального университета "Одесская юридическая академия" посетили детский дом и поздравили воспитанников с наступающим Новым годом!


Дата опублікування: 2014-01-10Практичне заняття «Судове засідання в кримінальному провадженні».

Правова ситуація – це особливий метод, це «глина», з якої методами практичного права «ліпляться» результати, у вигляді знань, умінь, навичок та світоглядних переконань щодо подальшої правової діяльності студентів.

Саме правові ситуації та їх вирішення пов’язують заняття з життям, вчать реалістично уявляти себе учасником суспільного життя та використовувати правові знання при цьому. Вміння розв’язувати життєві проблеми із застосуванням правових норм – це основа правослухняних світоглядних переконань людини і особливо молоді.

Тому, наприкінці квітня на Криворізькому факультеті Національного університету «ОЮА» студентами 4-го курсу було розглянуто дві правові ситуації під час проведення практичних занять з предмету «Кримінальне право».

Читати далі

Дата опублікування: 2013-05-07


Студентам
- Тестування
Бакалавр
- Денне відділення
    • 1 курс
    • 2 курс
    • 3 курс
    • 4 курс
- Заочне відділення
    • 4 курс
    • 5 курс
    • 6 курс
- ФЗН №2
    • 3 курс
    • 4 курс
    • 5 курс
Магістр
- Денне відділення
    • 1 курс
- Заочне відділення
    • 1 курс
Молодший спеціаліст
- Юридичний коледж
    • 1 курс
    • 2 курс
    • 3 курс


Алфавітний показчик

Відвідуваність
ХостівХітів
За день0
За тиждень0
За місяць0

PostgreSQL powered Official Vkontakte group
© 2006-2018 Національний університет «Одеська юридична академія». Кривий Ріг, Україна.