Реклама НУ ОЮА

Наші офіційні сторінки у соціальних мережах

Сторінка в Facebook

Сторінка в Instagram


Наші партнери

Education.ua:
Образование в Украине Образование в Украине


Стажування для юристів

Корисні посилання

Національна бібліотека України імені
В. І. Вернадського


Рада Європи Європейський простір (Офіційна сторінка)

Президент України (Офiцiйна сторінка)

Верховної Ради України (Офіційний портал )

Урядовий портал

Конституційний Суд України

Верховний Суд України

Вищий господарський суд України (офіційна сторінка)

Судова влада України

Генеральна прокуратура України (офіційна сторінка)

Служба безпеки України

Міністерство освіти і науки України (офіційна сторінка)

Міністерство юстиції України (офіційна сторінка)

Міністерство внутрішніх справ України

Державна фіскальна служба України

Державна міграційна служба України

Дніпропетровська обласна державна адміністрація

Дніпропетровська обласна рада (офіційна сторінка)

Виконком Криворізької міської ради

Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни

Нотаріальна палата України (офіційна сторінка)

Офіційний вісник України (електронне видання)

ЛІГА:ЗАКОН - Головний правовой портал Украины

Ліга студентів Асоціації правників України

Сайт міста Кривого Рогу

Сайт міста Одеси


Архів новин
Стажування для юристів-2021!

ДОРОСЛА ГРА. СТАЖУВАННЯ ЮРИСТІВ-2021

Запрошуємо взяти участь у відборі на літне оплачуване стажування молодих юристів в Групі Метінвест! http://bit.ly/MetinvestDoroslaGra

Хто? Ідеальні кандидати: студенти та випускники профільних ВНЗ.

Де? Відбір на стажування буде проводитись в онлайн форматі.

Коли?Реєстрація у чат-боті в Telegram: з 15.02 по 21.03.2021

Хочеш навчитися вирішувати реальні юридичні завдання, а не «перекладати папірці» під час стажування? Цікаво? Переходь за посиланням та читай детальніше про стажування та реєстрацію!

Відбіркові етапи:

1.            Питання на логіку і уважність.

2.            Юридичні питання.

3.            Тестування.

4.            Юридичні кейси. 

5.            Співбесіди з фіналістами.

Дивись стрім 03.03.2021о 16.00 про деталі стажування. Переходь на портал за посиланням 

Про що ми говоритимемо:

-              Як правильно зареєструватися та потрапити відбір на стажування;

-              Стажування в Метінвесті: міфи та реальність

-              Сесія запитання-відповідь. Під час прямої трансляції ти зможеш поставити запитання до спікера.

Приєднуйся!

https://www.facebook.com/metinvestДата опублікування: 2021-02-19Криворізький факультет прийняв естафету вручення диплома магістра випускникам 2020 року

  За свою 21-річну історію Криворізький факультет Національного університету "Одеська юридична академія" підготував понад 3 тисячі випускників з дипломом права, які сьогодні успішно працюють не тільки в Кривому Розі, а й по всій Україні: у судах, міністерствах, відомствах, управліннях поліції, обласному управлінні юстиції, органах прокуратури, центрах надання адміністративних послуг, юридичних департаментах і відділах великих промислових підприємств  та організацій. Багато з них вже стали успішними суддями,  адвокатами та нотаріусами.

         7 березня в Криворізькому міському академічному театрі драми і музичної комедії ім. Т. Г. Шевченка пройшла урочиста церемонія вручення дипломів магістрів за спеціальностями "Право" та "Правоохоронна діяльність", а також вперше за історію факультету - спеціальності «Публічне управління та адміністрування».

На урочисту церемонію вручення дипломів магістрів Криворізького факультету НУ «ОЮА» був запрошений в.о. міського голови, секретар Криворізької міської ради Маляренко Сергій Васильович, який звернувся зі словами настанови до випускників, а також згадав і висловив подяку науковцям Національного університету "Одеська юридична академія" за допомогу у розробці Статуту територіальної громади міста Кривого Рогу. Захід висвітлювали  представники місцевого ЗМІ – телерадіокомпанії «Рудана».

 Зі 111 випускників 18 отримали дипломи Національного університету "Одеська юридична академія" з відзнакою, дипломи вручав в.о. декана факультету, к.ю.н. Залужний Віталій Григорович, який сам багато років пропрацював в правоохоронних органах, очолював відділ по боротьбі з організованою злочинністю Кривого Рогу.

Зі словами подяки і поваги до адміністрації і всього професорсько-викладацького складу Криворізького факультету від імені випускників звернувся Привиденцев Олександр.

Також цього року була започаткована традиція наступності поколінь у студентському колективі. На заході випускники магістратури передали першокурсникам «Послання студентам першого курсу» з побажаннями підтримувати на високому рівні звання студента найкращого юридичного вишу країни – Національного університету  «Одеська юридична академія».

         Не дивлячись на складнощі в пошуках роботи за юридичною спеціальністю, завдяки отриманим знанням і навичкам багато випускників цього року вже знайшли своє перше робоче місце, пройшовши складні конкурсні відбори.

Слова вдячності та поваги, красиві виступи талановитих студентів з номерами художньої самодіяльності наповнювали зал академічного театру під час заходу, приуроченого до вручення дипломів провідного ВНЗ країни, який надає високої якості освіту і готує конкурентоздатних на ринку праці випускників - Національного університету «Одеська юридична академія».Дата опублікування: 2020-03-11У Кривому Розі відбулася посвята в студенти першокурсників НУ «ОЮА»


23 вересня осіннім сонячним ранком біля входу до Криворізького факультету відбулася урочиста церемонія посвяти в студенти першокурсників Криворізького факультету і Криворізького юридичного коледжу НУ «ОЮА».
З початку нового навчального року, який для вчорашніх абітурієнтів стане новою віхою в їх житті, присутніх привітали декан Криворізького факультету - Віталій Залужний, директор юридичного коледжу - Юлія Лескова-Годлевська і запрошений гість - випускник факультету, заступник міського голови, к.ю.н . Андрій Полтавець. З напутнім словом до студентів звернувся настоятель Храму ікони Божої Матері «Відновлення загиблих», протоієрей Анатолій (Бондар).
За традицією першокурсникам коледжу та факультету вручили символічні залікову книжку та студентський квиток. Першокурсникам представлені їх куратори, а кращі голоси факультету привітали присутніх чарівним виконанням пісень. Незабутнє враження залишила поява богині Афіни - Богині мудрості на кінній колісниці, що засипала неофітів храму науки «зернами знань, з яких проростуть мудреці».
Усі виступаючи з вдячністю говорили про НУ «ОЮА» та його Криворізький факультет та юридичний коледж як кращий з кращих ВНЗ країни.
Після урочистої лінійки, адміністрація Криворізького факультету та Криворізького юридичного коледжу НУ «ОЮА» вручила студентські квитки всім першокурсникам, привітавши з новим навчальним роком.
До нового навчального року факультет підготувався ретельно збагатившись новим спортивним об’єктом – спортмайданчиком, велопарковкою, відремонтованими і оновленими спеціалізованими аудиторіями та кабінетами, створивши всі умови для успішного навчання.
Дата опублікування: 2019-09-24Майстер-клас судді Саксаганського районного суду м. Кривого Рогу для студентів КФ та КрЮк НУ "ОЮА"


Завдяки підтримці декана КФ НУ «ОЮА» Залужного Віталія Георгійовича та директора Криворізького юридичного коледжу НУ «ОЮА» Лесково - Годлевській Юлії Кимівни, доцент кафедри соціально-політичних і економічних дисциплін Шустрова Ксенія Володимирівна організувала майстер-клас з елементами інтерактивного спілкування студентів з суддею Саксаганського районного суду м. Кривого Рогу Євтушенком Олексієм Івановичем.
Суддею Євтушенком О. І. була проведена лекція присвячена злочинам проти громадського порядку та моральності. Зокрема наголошувалась на правильній кваліфікації діянь при притягненні до кримінальної відповідальності за статтею 296 КК «Хуліганство», а також розмежуванні адміністративної та кримінальної відповідальності у цій сфері.
Перевагою такого заняття стало наведення прикладів з практичної діяльності судді, тлумачення норм права безпосередньо при застосуванні законодавства судом. З метою закріплення матеріалу, студентам було запропоновано вирішити практичні задачі та відповісти на теоретичні питання.
Подібні заходи сприяють розумінню права не тільки у теоретичній площини, а й у практичній, а також дозволяють студентам визначити своє місце у майбутній правничій професії.Дата опублікування: 2019-04-16Викладачі Криворізького факультету Національного університету «Одеська юридична академія» щорічно приймають активну участь у конкурсі-захисті учнівських науково-дослідницьких робіт МАН!


І етап конкурсу-захисту учнівських науково-дослідницьких робіт з економіки «Юний економіст» проводився 22.01.2019 року на базі Криворізької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 70. Головою журі конкурсу-захисту обрано доцента кафедри соціально-політичних та економічних дисциплін Криворізького факультету НУ ОЮА, канд. екон. наук Котковського Володимира Станіславовича. До складу компетентного журі також увійшли доцент кафедри маркетингу, менеджменту та публічного адміністрування, канд. екон. наук Карабаза І.А.; декан факультету обліку, фінансів та інформаційних технологій Криворізького економічного інституту ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана», канд. екон. наук Максимова І.І.; доцент кафедри обліку і аудиту Університету економіки і права «КРОК» (м. Кривий Ріг), канд. екон. наук Шепелюк В.А.
У конкурсі-захисті брали участь учні 9-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів, які є членами Криворізького відділення Малої академії наук України. Протягом дня, захищаючи свої конкурсні роботи на секціях, конкурсанти продемонстрували свою захопленість науковим пошуком, високий рівень знань і креативність у досліджені обраних тем. Хочемо привітати учнів Криворізької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №70 Котяш Євгена та Матвєєва Дмитра, а також їх наукового керівника Басову Ірину Вікторівну із зайнятими І та ІІІ місцями відповідно. Бажаємо подальшого успіху та наснаги!Дата опублікування: 2019-01-24Участь представника КФ НУ «ОЮА» у журі І (міського) відбіркового етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт «СОЦІС-2019».

У січні 2019 року на базі Криворізької спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №70 Департамент освіти і науки виконкому Криворізької міської ради спільно з Комунальним закладом «Інноваційно-методичний центр» Криворізької міської ради провели І (міський) відбірковий етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт «СОЦІС-2019».Серед секцій, які були представлені на конкурсі-захисті, особливе місце відводиться секції «Правознавство», підсекції «Цивільне та адміністративне право та процес».Тому у журі цієї секції прийняла участь кандидат юридичних наук, доцент кафедри соціально-політичних та економічних дисциплін КФ НУ «ОЮА»Шустрова Ксенія Володимирівна.
Серед журі були представники більшості вищих навчальних закладів м. Кривого Рогу, які готують представників юридичної професії. Метою конкурсу виступає розвиток партнерської взаємодії науковців вищих навчальних закладів, учителів і учнів загальноосвітніх шкіл, підвищення правової культури молоді та розвиток науки взагалі. У конкурсі прийняли участь учні 9-11 класів Криворізьких загальноосвітніх навчальних закладів. При написані наукової роботи, юними науковцями, були дослідженні такі актуальні питання як протидія тероризму в Україні, удосконалення адміністративно-правової діяльності поліції, актуальність складання заповіту в Україні, легалізація проституції в Україні та інші.
Всі переможці міського етапу конкурсу будуть приймати участь у ІІ обласному етапі, а у разі перемоги виступатимуть на Всеукраїнському рівні.
Участь у журі І (міського) відбіркового етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів МАН України надало можливість доцентуШустровій К.Впредставляти інтереси КФ НУ «ОЮА» серед інших вищих навчальних закладів міста та надати інформацію про діяльність інституту серед учасників конкурсу.
Усі подробиці проведення Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт «СОЦІС-2019»також можна дізнатися на офіційному сайті КП ТРК «Рудана»КМР (https://rudana.com.ua/ceyden/cey-den-vypusk-za-15012019)

Дата опублікування: 2019-01-24Фотоконкурс-2018

17 грудня 2018 року на Криворізькому факультеті Національного університету «Одеська юридична академія» відбулось підведення підсумків конкурсу фотографій «Маю право!». Конкурс проводився з вересня по грудень 2018 р. відповідно до плану реалізації проекту «Криворізький факультет НУ "ОЮА" - допомога громаді в профілактиці безпечного життя молоді». Учасниками конкурсу стали громадяни міста Кривий Ріг, які захоплюються фотографією, віком від 12 до 17 років.
Загалом на конкурс було подано фотороботи від 54 учнів різних середніх навчальних закладів міста (КЗСШ №4, КЗШ № 78, КЗШ № 69, КЗШ № 73, КЗШ №62, КЗШ № 44, КЗШ №59, КГ №91, КЗШ №86, КЗШ № 61, Тернівського ліцею, КЗШ № 99, КНВК № 35 «Імпульс», КГ № 127, КЗШ № 114, КЗШ № 102, КЗШ № 100, КЗШ № 94) та вихованців фотогуртка КПНЗ ”Станція юних техників” Тернівського району м. Кривого Рогу.
На запрошення адміністрації КФ НУ «ОЮА» до складу конкурсного журі увійшли відомі у нашому місті спеціалісти: Пономарьов Максим (головний оператор ТРК Рудана), Роман Медведєв (фотограф, фотостудія «Repa Studio») та Місюкевич Олена (методист координаційно-методичного відділу КПНЗ «МПДЮТ «Горицвіт» КМР).
Конкурсним журі було відзначено у трьох номінаціях за віковими групами авторів найкращих фоторобіт:
«Хроніка навчального життя» старша вікова група
Диплом І ступеня - Табунщик Анна, учениця 10 класу КГ № 127; фоторобота «Щедрість рідної землі»;
Диплом ІІ ступеня - Пасько Роман, учень 10 класу КЗШ №61; фоторобота «Правознавці»;
Диплом ІІІ ступеня - Грушка Вікторія, учениця 9 класу КЗШ №99; фоторобота «Цікаві зустрічі».
«Хроніка навчального життя» середня вікова група
Диплом І ступеня - Штефан Катерина, вихованка фотогуртка КПНЗ «Станція юних техників» Тернівського району м. Кривого Рогу; фоторобота «Майбутні академіки-1»;
Диплом ІІ ступеня - Димченко Катерина, учениця 7 класу КЗШ № 102, фоторобота «Так просто не спіймати»;
Диплом ІІІ ступеня - Молчанов Антон, ученик 7 класу Тернівського ліцею, фоторобота «Не всі доживають до кінця уроків».
Диплом ІІІ ступеня - П'ята Віка, вихованка фотогуртка КПНЗ «Станція юних техників» Тернівського району м. Кривого Рогу; фоторобота «Юність справжнє щастя».
«Праця» середня вікова група
Диплом І ступеня - Дементієнко Яна, учениця 7 класу КЗШ № 73; фоторобота «Підкова щастя».
«Портрет» старша вікова група
Диплом ІІ ступеня - Пелипець Софія, вихованка фотогуртка КПНЗ «Станція юних техників» Тернівського району м. Кривого Рогу; фоторобота «Творча робота»;
Диплом ІІІ ступеня - Білокрилець Юлія, учениця 11 класу КЗШ № 78;; фоторобота «На березі».
«Портрет» середня вікова група
Диплом І ступеня - Царук Данило, учень КГ № 91; фоторобота «Кольорові будні»;
Диплом ІІ ступеня - Григоренко Валерія, учениця 9 класу КЗШ № 69; фоторобота «Дуже гаряче»;
Диплом ІІІ ступеня - Цесарчук Олександр, учень 6 класу КЗШ № 86;; фоторобота «Дівчина з голубом».
Особливий інтерес у членів журі виник до фотороботи «Маю право на родину» Коваленко Костянтина (учня 10 класу КЗШ № 61). Ця робота була відзначена спеціальним призом. Переможці конкурсу будуть нагороджені дипломами та цінними подарунками. Щиро вітаємо переможців!
РОБОТИ ПЕРЕМОЖЦІВ ФОТОКОНКУРСУ - 2018 (натиснути)


Дата опублікування: 2018-12-21Науково-практична студентська міжвузівська конференція до 20-річчя Криворізького факультету НУ «ОЮА»

Реформа правоохоронних органів повинна стати фундаментом для подальших демократичних перетворень.
Основним завданням правоохоронних органів є охорона правопорядку та існуючого устрою. Від того, на чиєму боці будуть правоохоронці – старого нереформованого чи реформованого – залежить успіх реформ. У впровадженні демократичних реформ на правоохоронні органи покладається завдання боротьби з корупцією, тобто руйнування старих зв’язків, що гальмують перетворення.
Так постановили учасники III – ї науково-практичної студентської міжвузівської конференції на тему «Актуальні проблеми реформування судових та правоохоронних органів в умовах сьогодення.
З метою відзначення 20-річчя Криворізькому факультету Національного університету «Одеська юридична академія», студентство провело публічний діалог щодо реформ, залучивши студентів з відокремленого підрозділу Запоріжського інституту економіки та інформаційних технологій у м. Кривому Розї, Криворізького державного педагогічного університету, Криворізького національного університету.
На конференцію завітали інспектор відділу моніторингу Криворізького відділу поліції Головного управління Цуркаленко Юлія Володимирівна та оперативний уповноважений відділу кримінальної поліції Богачук Дмитро Вячеславович
По матеріалам виступів було надруковано збірник наукових тез , в яких знаходять відгуки присв’ячені напрямам розвитку кримінального та кримінального процесуального права, методам та прийомам криміналістики та кримінології.
Автори наукових тез приділяли увагу питанням впровадження пробації в Україні, способам протидії корупції в органах публічної влади, новаціям тактики розшуку зниклих осіб, та ін.
Таким чином студенти відзначили ювілей свого факультету та поглибили знання національного та зарубіжного законодавства.
Дата опублікування: 2018-11-23Зустріч студентів з представниками Національного антикорупційного бюро України

19 листопада 2018 року об 11 годині в приміщенні Криворізького факультету відбулася зустріч директора Харківського територіального управління Національного антикорупційного бюро України Кравченка Юрія Олексійовича зі студентами і викладачами факультету та запрошеними студентами юридичних факультетів вищих навчальних закладів Кривого Рогу. Під час зустрічі директор територіального управління розповів про історію становлення, підслідність, структуру, формування штату, результати роботи бюро та деталі найбільш резонансних справ, які розслідують детективи Національного антикорупційного бюро.
Також він пояснив, як можна стати працівником НАБУ, та запропонував студентам старших курсів Криворізького факультету пройти практику в підрозділі НАБУ міста Києва.
З використанням мультимедійного обладнання була висвітлена діяльність бюро за перше півріччя 2018 року у вигляді статистичних даних. Також були роздані звіти про діяльність та рекламна продукція бюро. Після чого Кравченко Ю.О. більше години відповідав на запитання студентів про особливості повсякденної роботи детективів бюро, оплату та умови праці, матеріально-технічне забезпечення та можливості працевлаштування до НАБУ. Крім цього, студентам були продемонстровані тести, які є обов’язковими при відборі детективів бюро, та запропоновано пройти декілька з них.
Дата опублікування: 2018-11-22Студенти Криворізького юридичного коледжу та Криворізького факультету відзначили День української писемності та мови

З нагоди Дня української писемності та мови в бібліотеці Криворізького факультету НУ «ОЮА» відбувся «круглий стіл» на тему: «Мовна політика на теренах України: історія та сучасний стан», організований кафедрою соціально-політичних та економічних дисциплін разом з бібліотекою та Криворізьким юридичним коледжем.
У заході взяли участь декан Криворізького факультету НУ «ОЮА» В.Г.Залужний, директор Криворізького юридичного коледжу Ю.К.Лескова-Годлевська, провідний бібліотекар С.В.Муханова, викладачі та студенти Криворізького юридичного коледжу та Криворізького факультету НУ «ОЮА».
Із вітальним словом до присутніх звернулася завідувач кафедри соціально-політичних та економічних дисциплін Криворізького факультету НУ «ОЮА», кандидат історичних наук, доцент Н.О.Барабаш. Вона наголосила на особливому значенні цього свята для зростання української нації в сучасних умовах, підкреслила, що ми маємо оберігати та плекати українську мову.
Віртуальну мандрівку у світ книжок, в історію бібліотечної справи на Криворіжжі за допомогою мультимедійної презентації організувала Г.П.Бовдуй – гість факультету – завідувач бібліотеки-філіалу № 10 КЗК «Міська бібліотека для дорослих» Криворізької міськради.
Під час жвавої дискусії учасники «круглого столу» обговорили проблеми, які стосувалися мовної політики в Україні: її витоків та еволюції, її пріоритетів, законодавчої бази.
На завершення «круглого столу» декан факультету В.Г.Залужний, директор коледжу Ю.К.Лескова-Годлевська у своїх виступах заявили про готовність підтримувати студентів у їх зусиллях щодо опанування української мови, вдосконалення мовних знань.
Вони відзначили грамотами і подарунками найактивніших студентів: Хомякову Тетяну, Леонову Олену, Івашка Андрія, Михайлову Юлію, Моцну Анастасію, Леонідову Карину, Любченко Надію.Дата опублікування: 2018-11-22Проорієнтаційні зустрічі студентів з представниками Національної поліції в Кривому Розі

7 листопада 2018 року минуло три роки, як в Україні діє Закон України «Про Національну поліцію». Цим Законом було реформовано правоохоронну систему в державі. З цієї нагоди на Криворізькому факультеті та в Криворізькому юридичному коледжі Національного університету «Одеська юридична академія» за сприянням в.о. декана Криворізького факультету Залужного В.Г. пройшло ряд заходів. Так 8 листопада 2018 року відбулася зустріч студентів з заступником начальника Криворізького відділу поліції по роботі з персоналом, підполковником поліції Романовою Ольгою Іванівною. В рамках зустрічі студенти мали можливість поспілкуватися на предмет працевлаштування в органи Національної поліції, проходження умов конкурсу, особливостей служби в поліції. Така зустріч є не випадковою, так як керівництво Криворізького відділу поліції проявили ініціативу щодо зустрічі зі студентами в нашому навчальному закладі. За прикладом випускників, що навчалися на Криворізькому факультеті і показали високий рівень знань на конкурсному відборі на посади слідчих в органи поліції Дніпропетровської області, представники Національної поліції зробили гарний висновок щодо рівня підготовки на Криворізькому факультеті НУ «ОЮА».
Напередодні зустрічі з представниками Нац. поліції , студенти Криворізького факультету та Криворізького юридичного коледжу на запрошення випускниці Криворізького факультету Аліни Кравець, що очолює прес-службу Управління патрульної поліції в місті Кривому Розі, відвідали Управління патрульної поліції у Кривому Розі. Для студентів було цікавим організація підрозділів Управління національної поліції. Була продемонстрована робота поліцейських, спортивна база, умови проходження служби та можливості поповнення лав Національної поліції.
Подібні заходи сприяють розширення професійного світогляду у студентів, профорієнтації та надають можливості визначитись з професією по закінченню Національного університету «Одеська юридична академія».


Дата опублікування: 2018-11-22Учнівська науково-практична конференція «Обрії молодої науки: історія, економіка, право»

На початку листопада на базі Криворізького факультету Національного університету «Одеська юридична академія» спільно з комунальним закладом «Інноваційно-методичний центр» було проведено учнівську науково-практичну конференцію «Обрії молодої науки: історія, економіка, право».
На початку заходу учнів привітали В. Г. Залужний - в.о. декана та Л.Я. Данилович - методист «Інноваційно-методичний центру». Засідали молоді науковці у чотирьох секціях. Наприкінці усі учасники отримали сертифікати, що засвідчують їх участь у конференції. Також для усіх бажаючих була проведена екскурсія стінами факультету.
Сподіваємося, що усі присутні дізналися щось нове і важливе під час конференції, а також гарно провели час. Подібний формат заходів на базі навчального закладу сприяє старшокласникам зробити свій правильний вибір майбутньої професії через ознайомлення з закладом вищої освіти. Будемо раді бачити їх у наших стінах вже у якості студентів.

Дата опублікування: 2018-11-22Зустріч студентів Криворізького факультету та Криворізького юридичного коледжу НУ «ОЮА» з начальником РАЦС

25 жовтня Криворізький факультет НУ «ОЮА» відвідала начальник Центрально-Міського районного у місті Кривому Розі відділу державної реєстрації актів цивільного стану головного територіального управління юстиції у Дніпропетровській області Зирянова Наталя Сергіївна, яка виступила перед студентами Криворізького факультету та Криворізького юридичного коледжу НУ «ОЮА» з лекцією на тему: «Пілотні проекти міністерства юстиції України та робота відділів ДРАЦС».
Студентам була надана можливість поспілкуватись з питань перспектив розвитку відділів державної реєстрації актів цивільного стану, проходження стажування та подальшого працевлаштування.
Жваві обговорення викликали питання реєстрації зміни прізвища та імені, проекти «шлюб за 24 години», реєстрація цивільних станів по документам виданих в країнах ЄС тощо.


Дата опублікування: 2018-10-25День відкритих дверей на КФ НУ "ОЮА"

Не так давно почався новий навчальний рік, але профорієнтаційна робота з майбутніми абітурієнтами йде повним ходом: проведені інформаційні зустрічі, почалася реклама учбового закладу як в Кривому Розі, так і в Дніпропетровській області та сусідніх областях. Теплим осіннім днем порадувала субота 20-го жовтня, коли на Криворізькому факультеті і Криворізькому юридичному коледжі Національного університету «Одеська юридична академия» відбувся День відкритих дверей, який надав можливість майбутнім абітурієнтам та їх батькам особисто ознайомитись з умовами навчання, поспілкувалися з професорсько-викладацьким складом, побачили оновлену матеріально-технічну базу факультету.
Секретар відбіркової комісії Криворізького факультету О.Ю. Білошенко детально ознайомила з недавно прийнятими Міністерством освіти умовами прийому в 2019 році, в.о. декана факультету Віталій Григорович Залужний розповів про переваги навчання в Національному університеті «Одеська юридична академія».
Абітурієнтам та їх батькам на зустрічі з керівництвом факультету розповіли про спеціальності та кваліфікаційні рівні підготовки на факультеті, перспективи працевлаштування. В.о. директора юридичного коледжу Юлія Кимівна Лєскова-Годлевська ознайомила всіх присутніх з правилами вступу та умовами навчання на базі 9-ти та 11-ти класів в коледжі.
Гості побачили структуру факультету, спеціалізовані кабінети, бібліотеку, новостворені спортивну базу і лабораторію. Підвищений інтерес викликала криміналістична лабораторія Експертно-криміналістичної служби Криворізького відділення національної поліції ГУНП в Дніпропетровській області.
У теплій сімейній атмосфері завершився захід у студентському кафе факультету «ФЕМІДА», де перед гостями виступила голова Студентського наукового товариства Криворізького факультету, студентка 2-го курсу магістратури Ніколайцева Валерія, повідавши про створені умови і студентське життя на факультеті. Під веселі пісні у виконанні Амеліної Олександри і Правиленка Владислава Студактив пригощав всіх гарячим чаєм і свіжою випічкою. З побажаннями вдалої здачі ЗНО закінчився День відкритих дверей.
Сподіваємося, що така перша зустріч в новому навчальному році сприятиме зробити правильний вибір старшокласникам, та звернути увагу на ті дисципліни, що винесені для здачі ЗНО для подальшого вступу до НУ «ОЮА» в 2019 році.
Больше фото по ссылке: https://www.facebook.com/krog.onua.edu.ua/posts/809438589388333


Дата опублікування: 2018-10-24Екскурсія до музею пам’яті загиблих воїнів-афганців у Кривому Розі

Криворізький факультет та Криворізький юридичний коледж Національного університету «Одеська юридична академія» значну увагу при підготовці молодих правознавців приділяє проблемі виховання молоді. Досвідченні викладачі факультету проводять заходи виховного і правового характеру, формуючи певні умови для виховання майбутніх юристів.
Кафедрою кримінально-правових дисциплін Криворізького факультету Національного університету «Одеська юридична академія» 23 жовтня 2018 р. у особі старших викладачів Аненнко О.С., Бобошко О.М., Зубакова П.М., Погорілецької А.В. було організовано екскурсію студентів факультету до музею пам’яті загиблих воїнів-афганців при Храмі на ім’я ікони Божої Матері «Взискания загиблих».
В експозиції музею студенти ознамились з інформацією щодо земляків, що загинули у локальних війнах в Афганістані, Анголі, Кубі, Лівану, Іраку, Югославії. На стендах представлено зброю, листи до рідних та друзів, предмети побуту, військове спорядження, особисті речі земляків, які загинули у Афганістані в 1979-1989 рр., а також афганські грошові одиниці, книги афганською мовою тощо.
Цікавим є той факт, що у жовтні 2010 року в приміщенні Храму на ім’я ікони Божої Матері «Взискания загиблих» (настоятель отець Анатолій) відкрито Духовно-Патріотичний центр і організовано музей бойової Слави, з відповідною експозицією, яка складається зі стендів і фотографій музею, які розповідають про події 1979-1989 рр., про військові будні воїнів-афганців. На сьогоднішній день в даному музеї зібрано багато історичних матеріалів: особисті речі, нагороди, бойові реліквії, листи, фотографії, які надали самі «афганці» і родичі загиблих героїв.
Студенти Криворізького факультету та Криворізького юридичного коледжу Національного університету «Одеська юридична академія» оглянули також експозицію фотоматеріалу, який присвячений острову Даманський, де велися запеклі бої прикордонників.Дата опублікування: 2018-10-24Брейн-ринг на Криворізькому факультеті НУ «ОЮА»

19 жовтня 2018 року на базі Криворізького факультету Національного університету «Одеська юридична академія» викладачами кафедри кримінально-правових дисциплін була проведена інтелектуальна гра брейн-ринг «Україна – європейська правова держава», в якій прийняли участь учні Криворізької гімназії № 91, Криворізької спеціалізованої школи І – ІІІ ступенів № 70 та студенти Криворізького державного комерційно-економічного технікуму.
Захід почався вітальним словом в.о. декана Криворізького факультету Національного університету «Одеська юридична академія» Залужного Віталія Григоровича, який побажав успіху командам гравців та легкої перемоги. Інтелектуальна гра складалась з трьох етапів: вирішення тестів, розв’язання завдань та розгадування кросворду. На кожному етапі команди показали високий рівень загальноправових знань та знань у сфері прав та свобод людини.
Під час підрахунку балів та визначення переможців, учасники гри спілкувалися між собою з питань євроінтеграційних процесів України і сучасних правових доктрин у Дебатному клубі Криворізького факультету Національного університету «Одеська юридична академія», створеного за ініциативи заступника декана з навчально-виховної роботи доцента, к.ю.н. Стеця Олега Миколайовича. Відповідно до набраних балів – третє місце зайняли команда «Незалежні», друге – «Честь та закон», перше – «Леді в законі» Криворізької гімназії № 91.
Всі учасники отримали сертифікати, що підтверджують їх участь у брейн-ринзі «Україна – європейська правова держава». На думку, старшого викладача кафедри кримінально-правових дисциплін Криворізького факультету НУ «ОЮА» Погорілецької А.В., такі заходи сприяють старшокласникам зробити правильний вибір щодо майбутньої професії і закладу вищої освіти, а саме – Національного університету «Одеська юридична академія».Дата опублікування: 2018-10-24Прес-конференція на Криворізькому факультеті Національного університету «Одеська юридична академія» до Дня журналіста України

5 червня 2018 року на Криворізькому факультеті Національного університету «Одеська юридична академія» в затишній читальній залі відбулася прес-конференція з нагоди Дня журналіста в Україні, на яку були запрошені представники регіональних ЗМІ: ДТРК «КРИВОРІЖЖЯ», ТРК «РУДАНА», загальноміські газети «Червоний гірник», «Домашня газета» та низка електронних ресурсів.
Прес-конференція була присвячена проблемам захисту прав журналіста в Україні, удосконалення професійних навичок та потреби профільної освіти в Кривому Розі.
У вступному слові заступник декана з навчально-виховної роботи Криворізького факультету НУ «ОЮА» к.ю.н., доцент і адвокат Стець Олег Миколайович зазначив, що журналістика – одна з найцікавіших професій, жодна інша галузь людської діяльності не дає такої можливості для самореалізації. Адже в сучасну епоху стрімкого злету інформаційних технологій, активного розвитку медійного ринку професія журналіста навіть більш престижна, ніж в минулі часи, і обіцяє грандіозні можливості. У Кривому Розі, як великому індустріальному місті з 650-ти – тисячним населенням є багато креативних юнаків і дівчат, яким можуть запропонувати отримати на Криворізькому факультеті НУ «ОЮА» якісну освіту за спеціальністю "Журналістика". Так як, в ідеалі журналісту потрібна гуманітарна освіта, а гарна базова освіта для журналіста зазвичай, крім природних наук, літератури, мови, політичних наук включає – право. Тому, унікальне поєднання професорсько-викладацького потенціалу та матеріальної бази Криворізького факультету Національного університету «Одеська юридична академія» надає можливості здійснювати підготовку не тільки майбутніх юристів, а й журналістів у Кривому Розі. Адже, підготовка майбутніх журналістів на Криворізькому факультеті НУ «ОЮА» здійснюватиметься саме за спеціальністю ЖУРНАЛІСТИКА , що матиме свої переваги, одна з яких надання якісних знань, в т.ч. з права, що дозволить вміло, професійно і законно здійснювати журналістську діяльність, що сприятиме підвищенню не тільки майстерності журналіста, а й захисту його професійних прав.
Крім того, Стець О.М. повідав про відкриття на базі юридичної клініки Криворізького факультету НУ «ОЮА» Центру правового захисту журналістів, що викликало також зацікавленість у присутніх представників мас-медіа.
Завідувач кафедри соціально-політичних та економічних дисциплін Криворізького факультету к.і.н., доцент Барабаш Наталя Олександрівна у своєму виступі говорила про один з наймолодших підрозділів Національного університету «Одеська юридична академія» – факультет журналістики. Він був створений у 2013 році як факультет з підготовки високого рівня фахівців за освітніми програмами «журналістика» та «реклама і зв'язки з громадськістю", ставить за мету забезпечення фундаментальних знань з теорії та практики журналістики, реклами і зв'язків з громадськістю, масової комунікації, прикладних соціально-комунікаційних технологій, стилістики, лінгвістики, медіапсихології, міжкультурних і аудіовізуальних комунікацій, веб-дизайну тощо. Сьогодні професорсько-викладацький склад кафедри соціально-політичних та економічних дисциплін Криворізького факультету готовий долучитися до молодої команди однодумців з факультету журналістики НУ "ОЮА" й розпочати підготовку бакалаврів зі спеціальності "Журналістика". Під час прес-конференції було продемонстровано відеозвернення випускників Криворізького факультету НУ «ОЮА», які сьогодні з отриманою юридичною освітою працюють в медійній сфері. Вони є гордістю нашого факультету, оскільки вдало поєднують знання з юриспруденції з практичною діяльністю у журналістській сфері. Отже, сьогодні факультет має інтелектуальний потенціал та достатню матеріальну базу для підготовки не тільки майбутніх юристів, а й журналістів.
Відповідальний секретар приймальної комісії Криворізького факультету НУ «ОЮА» Білошенко Олена Юріївна розповіла про умови вступу до НУ «ОЮА» у 2018 році, про новації вступної кампанії і особливості вступу на спеціальність «ЖУРНАЛІСТИКА».
Наприкінці прес-конференції від присутніх представників ЗМІ надходили питання, щодо умов навчання на Криворізькому факультеті НУ «ОЮА», а також надходили пропозиції щодо подальшої співпраці з факультетом.
З привітаннями з нагоди професійного свята журналістів та музикального подарунку від студентки 4-го курсу Олександри Амеліної завершилася прес-конференція.
Сподіваємось, що Криворізький факультет Національного університету «Одеська юридична академія», як центр правової освіти і науки на Придніпров`ї, стане тепер ще центром правового захисту та освіти журналістів в Кривому Розі.


Больше фото по ссылке: https://www.facebook.com/krog.onua.edu.ua/posts/675527752779418


Дата опублікування: 2018-06-06«Круглий стіл» на тему: "Європейський Союз та Україна: сучасні міграційні процеси" на Криворізькому факультеті НУ «ОЮА»

День Європи – це символ започаткування нової успішної моделі мирної співпраці між державами, що ґрунтується на спільних цінностях: свободи, демократії, поваги до прав людини, верховенства права – та враховує інтереси всіх учасників. Рішення щодо відзначення Дня Європи в Європейському Союзі було прийнято у 1985 році на саміті Ради ЄС у Мілані. До 1997 року це свято мало переважно культурно-мистецьку спрямованість. У 1997-1998 роках до святкування Дня Європи долучилися держави – кандидати на вступ до ЄС. У цих країнах святкування набуло певного забарвлення і було спрямоване на формування громадської думки стосовно підтримки вступу до Євросоюзу. Проводилися регіональні конференції та круглі столи; публічні дебати, виступи на телебаченні та радіо громадських діячів; широка інформаційно-роз'яснювальна робота; культурно-освітні програми та спортивні змагання.
Україна не є членом Євросоюзу, проте День Європи в нас відзначається на державному рівні. Щорічне відзначення згаданого заходу в нашій країні започатковано Указом Президента України від 19 квітня 2003 р. № 339, яким встановлено третю суботу травня датою святкування в Україні Дня Європи. Це важливий крок у зміцненні самоідентифікації України як європейської держави, причетної до традицій і цінностей Європи.
З нагоди відзначення Дня Європи в Україні на Криворізькому факультеті Національного університету "Одеська юридична академія" котрий рік поспіль за ініціативи професорсько-викладацького складу кафедри соціально-політичних та економічних дисциплін 16 травня 2018 року було проведено «Круглий стіл» на тему: "Європейський Союз та Україна: сучасні міграційні процеси". Студентами Криворізького факультету та Криворізького юридичного коледжу були оголошені доповіді українською, англійською, німецькою та російською мовами. Надзвичайний інтерес викликав виступ студентки І курсу Криворізького юридичного коледжу Хомякової Тетяни, який був присвячений проблемі осмислення Європи в українській художній і публіцистичній літературі. У своїх доповідях студенти торкнулись болючих питань молодіжної еміграції з України, трудової міграції та законодавчого регулювання міграційної політики в ЄС. Кожний виступ супроводжувався запитаннями від аудиторії до доповідачів та породжував жваву дискусію. У підсумковому слові завідувач кафедри соціально-політичних та економічних дисциплін Н.О. Барабаш подякувала учасникам за якісно проведену роботу та наголосила на необхідності популяризації серед молоді ідей щодо євроінтеграційного курсу України.


Больше фото по ссылке: https://www.facebook.com/krog.onua.edu.ua/posts/685562868442573


Дата опублікування: 2018-05-18День открытых дверей на Криворожском факультете НУ «Одесская юридическая академия»

На Криворожском факультете Национального университета «Одесская юридическая академия» 22 апреля прошел День открытых дверей. Во время регистрации, гостей встречал квартет классической музыки. Будущие студенты пришли со своими родителями и смогли лично ознакомиться с условиями обучения, пообщаться с профессорско-преподавательским составом, увидеть материально-техническую базу факультета.
Секретарь отборочной комиссии Елена Юрьевна Белошенко детально ознакомила с условиями приема в НУ «ОЮА» в 2018 году, и.о. декана факультета Виталий Григорьевич Залужный рассказал о преимуществах обучения в Национальном университете «Одесская юридическая академия».
Абитуриентам и их родителям на встрече с руководством факультета рассказали о специальностях и квалификационных уровнях подготовки на факультете, перспективах трудоустройства. И.о. директора юридического колледжа Юлия Кимовна Лескова-Годлевская ознакомила всех присутствующих с правилами поступления и условиями обучения на базе 9-ти и 11-ти классов в колледж.
После общения с администрацией и профессорско-преподавательским составом, гостей ознакомили со структурой факультета, специализированными кабинетами, библиотекой. Большой интерес вызвала криминалистическая лаборатория Экспертно-криминалистической службы Криворожского отделения национальной полиции ГУНП в Днепропетровской области. Гостям были продемонстрированы элементы работы взрыво-технической лаборатории, специалиста кинолога-взрывотехника, особый интерес будущих абитуриентов вызвала собака-ищейка взрывоопасных предметов.
В завершении мероприятия, абитуриенты имели возможность лично пообщаться с администрацией, преподавателями и студентами ВУЗа, сделать фотографии у фотобанера и инсталляции факультета и напоследок всех гостей угостили горячим чаем и свежей выпечкой. Пожелаем удачи нашим абитуриентам на сдаче ВНО и ждем их в качестве наших студентов!


Больше фото по ссылке:https://www.facebook.com/krog.onua.edu.ua/posts/675527752779418


Дата опублікування: 2018-04-25Відкриття оновленого кабінету IT-технологій на Криворізькому факультеті НУ «ОЮА»

На Криворізькому факультеті Національного університету «Одеська юридична академія» відкрився на базі кабінету інформатики, кабінет IT-технологій, який обладнаний 25 робочими місцями.
На факультеті тепер є можливість у студентів вільно проходити підготовку до держ.екзамену, до зовнішнього незалежного тестування для вступу до магістратури. Крім того, майже всі дисципліни майбутніх юристів передбачають електронні джерела, практичні завдання і тести, а також оновлені комп'ютери необхідні для високого рівня володіння комп'ютерною технікою, так як неможливо бути висококваліфікованим юристом без використання електронних ресурсів або не мати навичок оперативної роботи з базами даних, законодавчої базою і т.д.
Наслідуючи приклад Національного університету «Одеська юридична академія», на Криворізькому факультеті, з метою отримання необхідних знань у сфері інформаційних технологій і правової інформатики, створюються всі умови для студентів, - підкреслив Віталій Григорович Залужний, в.о. декана Криворізького факультету НУ «ОЮА».
Крім відновленої техніки та необхідного обладнання, забезпечена безперебійна подача високошвидкісного і безперебійного Інтернету, створено Wi-Fi мережу, що покриває будівлю факультету, оновлено комп'ютерну техніку в електронній бібліотеці і встановлена охоронна сигналізація.
Дотримуючись ідеї, яку висловив президент Національного університету «Одеська юридична академія» Сергій Васильович Ківалов на відкритті IT-центру в НУ «ОЮА»: «Все, що пов'язано з IT- сферою - це майбутнє, і ось це майбутнє вже сьогодні є в нашому університеті ... », на Криворізькому факультеті також впроваджуються інформаційні технології в навчальний процес. Разом з іншими позитивними перетвореннями на факультеті, керівництвом структурного підрозділу НУ «ОЮА» в Кривому Розі, створюються зручні, сучасні, цікаві та комфортні умови для навчального процесу і виховання майбутніх юристів.


Дата опублікування: 2018-04-25День відкритих дверей 2018 на Криворізькому факультеті Національного університету «Одеська юридична академія»

Дата опублікування: 2018-03-30КФ НУ «ОЮА» привітав регіональну ТРК «РУДАНА» з ювілеєм.

У березні місяці святкує 25-річний ювілей Криворізька телерадіокомпанія «РУДАНА».
25 років ТРК «РУДАНА» висвітлює найяскравіші та найважливіші події в регіоні. З нагоди 25-річного ювілею телерадіокомпанії «РУДАНА», підтримуючи давні дружні стосунки Криворізький факультет Національного університету «Одеська юридична академія» привітав колектив провідної телерадіокомпанії на Криворіжжі.
На сьогодні це найбільша в регіоні телерадіокомпанія, потенційними глядачами і слухачами якої є понад один мільйон мешканців міста і прилеглих районів Дніпропетровської, Кіровоградської, Херсонської та Миколаївської областей.
Між ТРК «РУДАНА» та Криворізьким факультетом НУ «ОЮА» склалися давні дружні стосунки, що випливають у плідну співпрацю із висвітлення питань правової обізнаності, юридичних консультацій, підготовки сюжетів з державно-політичних питань.
Ювіляр отримав привітання в тому числі і від Криворізького факультету НУ «ОЮА». Від імені всього колективу телерадіокомпанії ТРК «РУДАНА», головний редактор Ірина Зінченко і керівник авторських проектів Ганна Паукова подякували в.о. декана КФ НУ «ОЮА» Віталію Григоровичу Залужного за привітання і цінний подарунок, та висловили побажання про подальшу плідну, спільну роботу при створенні програм за участі викладачів факультету, в проектах ТРК «РУДАНА», присвячених правовому вивченню актуальних проблем сучасного суспільства, вищої освіти, молодіжної політики та інших сфер.


Дата опублікування: 2018-03-30Зустріч студентів з психологами на Криворізькому факультеті НУ «ОЮА»

На Криворізькому факультеті НУ "ОЮА" відбулася зустріч старшокурсників з представниками Науково-навчального центру при Психологічному центрі «ЛІЦА», авторами програм психології, діючими членами IAAP (International Association of Applied Psychology), доктором філософії в області психології Шестопаловой Оленой та доктором філософії в області психології Бондарь Єкатериной.
На зустрічі студентам презентували програму «Психологічне консультування з техніками арт-терапії та психодрами», яка навчає ефективним технологіям психологічного консультування «арт-терапія» та «психодрама», що мають світове визнання та пройшли випробування, протягом багатьох десятиліть на результативність психологічного консультування.
З великим інтересом студенти ознайомилися з можливістю отримати теоретичні знання та практичний досвід в області психології, які вміло можна використовувати, працюючи в подальшому по своїй юридичній спеціальності, так як використання всіх палітр доступних на даний момент техніки в галузі психології дозволить юристам бути хорошим психологом.


Дата опублікування: 2018-03-15День відкритих дверей -2017 на Криворізькому факультеті НУ "ОЮА"


Традиційно в грудні місяці Криворізький факультет широко відчинив свої двері перед майбутніми абітурієнтами. В цьому році в один день з Національним університетом «Одеська юридична академія», на його Криворізькому факультеті і Криворізькому юридичному коледжі в новій і незвичайній формі був проведений День відкритих дверей під гаслом: «Скуштуй смак студентського життя!».

В ошатному, красивому і затишному холі Криворізького факультету НУ «ОЮА» під живу музику скрипки, кожного гостя зустрічали студенти та викладачі факультету й коледжу. В результаті добре проведеної рекламної кампанії в регіональних ЗМІ та профорієнтаційної роботи в середньоосвітніх школах про День відкритих дверей, в аудиторії, що налічує майже сто місць не було де впасти яблуку. Перед старшокласниками та їх батьками виступили в.о. декана Криворізького факультету В.Г.Залужний, в.о. директора Криворізького юридичного коледжу Ю.К. Лєскова-Годлевська, заступник декана з навчально-виховної роботи О.М. Стець і відповідальний секретар відбіркової комісії О.Ю. Білошенко. Були продемонстровані фільм про славну історію Національного університету «Одеська юридична академія», слайди зі студентського життя факультету, сюжет про випускників НУ «ОЮА», які навчалися в Кривому Розі.

Після зустрічі всі гості, а також студенти, що до них приєдналися мали можливість ознайомитись з роботою поліграфа, люб'язно наданого компанією «Stimul», працівники якої ознайомили з роботою і призначенням детектора брехні.

Для гостей була проведена екскурсія по навчальному корпусу факультету, під час якої вони ознайомилися з матеріально-технічною базою, умовами навчання. У криміналістичної лабораторії була продемонстровано процедура зняття слідів відбитків пальців рук, в моделі залу судових засідань за участю старшокласників проведена квест-гра судового засідання. Пізнавальною була презентація студентського наукового життя на факультеті від заступника декана з науково-методичної роботи М.Х. Амаряна, а також спеціалізованих кабінетів іноземних мов, криміналістики, канонічного права, інформатики, бібліотеки і нещодавно відкритої виставки репродукцій художніх робіт Івана Айвазовського. Батьки старшокласників мали можливість поспілкуватися з викладачами на кафедрах, зі співробітниками деканату, а також з самими студентами.

Ознайомлення з факультетом завершилося в студентському кафе «Феміда», де в теплій, затишній обстановці зі свічками гості пригощалися чаєм з круасанами та тістечками від шеф-кухаря кафе. Студрада факультету підготувала художні номери - виконання популярних пісень кращими голосами факультету - Олександрою Амеліною і Владом Правіленком. голова Студентського наукового товариства Валерія Ніколайцева провела цікаву вікторину з правознавства та відповіла на всі питання, які залишилися у гостей.

По завершенню заходу задоволені гості отримали сувеніри з логотипами НУ «ОЮА», рекламну продукцію навчального закладу та робили фото на згадку.

Позитивні відгуки, які залишали гості вселяють надію, що вони вже зробили свій вибір свого ВНЗ, і в 2018 році увійдуть в дружню студентську сім'ю, ставши студентами Національного університету «Одеська юридична академія».


Дата опублікування: 2017-12-12Студенти Криворізького юридичного коледжу та Криворізького факультету відзначили День української писемності та мови


З нагоди Дня української писемності та мови в бібліотеці Криворізького факультету НУ «ОЮА» відбувся «круглий стіл» на тему: «Українська мова і писемність: витоки і сучасні мовні явища», організований бібліотекою разом з кафедрою соціально-політичних та економічних дисциплін та Криворізьким юридичним коледжем.

У заході взяли участь декан Криворізького факультету НУ «ОЮА» В.Г.Залужний, директор Криворізького юридичного коледжу Ю.К.Лескова-Годлевська, завідувач бібліотеки Л.О.Глущенко, викладачі та студенти Криворізького юридичного коледжу та Криворізького факультету НУ «ОЮА».
Із вітальним словом до присутніх звернулася викладачка коледжу, кандидат філологічних наук О.А.Пахомова. Вона наголосила на особливому значенні цього свята для зростання української нації в сучасних умовах, підкреслила, що ми маємо оберігати та плекати українську мову, вболівати за її чистоту.

Під час жвавої дискусії учасники «круглого столу» обговорили проблеми, які стосувалися виникнення і розвитку писемності і книжкової справи в Київській Русі, а також окремих сучасних мовних явищ: суржику, молодіжного сленгу, «модних слів», запозичень з англійської. Найбільше зацікавило студентів питання місця і ролі української мови у професійній діяльності юристів.

На завершення «круглого столу» декан факультету В.Г.Залужний, директор коледжу Ю.К.Лескова-Годлевська у своїх виступах заявили про готовність підтримувати студентів у їх зусиллях щодо опанування української мови, вдосконалення мовних знань.

Вони разом із завідувачем бібліотеки Л.О.Глущенко відзначили грамотами і подарунками найактивніших студентів: Хомякову Т., Потурайко С., Ющенко В., Короп А., Андрійченко С., Ходос О., Рижкову В.


Дата опублікування: 2017-11-16Круглий стіл на честь 20-річчя Національного університету "Одеська юридична академія"


На честь 20-річчя Національного університету «Одеська юридична академія» кафедрою конституційного, міжнародного та приватного права Криворізького факультету Національного університету «Одеська юридична академія» 27 жовтня 2017 року був проведений круглий стіл на тему: «Основні тенденції розвитку цивілістики, конституційного, господарського та міжнародного права», участь у якому взяли провідні вітчизняні вчені, аспіранти та студенти.

На відкритті даного заходу виступив в.о. декана Криворізького факультету Національного університету «Одеська юридична академія» Залужний Віталій Григорович, який зазначив, що проблематика розвитку вищезазначених галузей права в Україні має принципове значення в сучасних умовах реформування державно-правових інституцій. Тому, завданням фахівців, вивчаючих данні питання, є всебічне і глибоке обговорення проблем, які виникають у зв’язку з глобалізаційними процесами та реформуванням в сфері юриспруденції.

Під час круглого столу відбулось обговорення стану сучасної вітчизняної цивілістики, розвитку українського конституціоналізму, напрямів модернізації господарського законодавства та перспектив розвитку міжнародного права.

Після проведення заходу у всіх учасників залишилися позитивні емоції та приємні враження. Для студентів спілкування з метрами української юриспруденції сприятиме формуванню високопрофесійних навичок та вмінь як у майбутніх фахівців в галузі юриспруденції та допоможе розвинути високий рівень правової свідомості та правової культури студентської молоді.

Після завершення круглого столу була ухвалена резолюція, матеріали з виступами учасників увійшли до збірника тез доповідей учасників круглого столу «Основні тенденції розвитку цивілістики, конституційного, господарського та міжнародного права» присвяченого 20-річчю Національного університету «Одеська юридична академія».


Дата опублікування: 2017-11-01Студенти Криворізького факультету та Криворізького юридичного коледжу Національного університету «Одеська юридична академія» у Верховній Раді України та Вищому спеціалізованому суді України

Серед традицій Національного університету «Одеська юридична академія» є створення належних умов для навчання студентів не тільки в стінах рідної Alma Mater, а й організація різностороннього навчального процесу поза межами навчального закладу, з метою гармонійного виховання справжніх фахівців своєї справи.

Слідуючи традиціям НУ «ОЮА» щорічно для студентів Криворізького факультету та Криворізького юридичного коледжу НУ «ОЮА» організовуються тематично-ознайомчі поїздки. В цьому році, напередодні свята Покрови відбулась поїздка студентів до столиці України – міста-героя Києва, до програми якої входили не тільки історичні місця та екскурсії до столичних музеїв, а і відвідування парламенту – Верховної Ради України та Вищого спеціалізованого суду України в рамках вивчення конституційного права України, цивільного процесу та організації судових і правоохоронних органів.

Цікавим було ознайомлення студентів зі структурою цивільної палати Вищого спеціалізованого суду України, з його історією та повноваженнями. Відповідальний прес-служби ВССУ ознайомила студентів факультету та коледжу з ходом судової реформи, що торкнулося цієї судової установи, розповіла про порядок розгляду справ, роботою зі зверненням громадян, кадровим забезпеченням та перспективами діяльності вищих судових органів в Україні, пов’язаними зі змінами у чинному законодавстві.

Однак, найбільшими враженнями у студентів викликало відвідування на другий день поїздки - Українського парламенту. Враховуючи, складнощі з режимом відвідування Верховної Ради України як єдиного законодавчого органу держави, екскурсія відбулася в день роботи парламентів у комітетах. Студенти ознайомились з роботою Верховної Ради, представник Апарату Верховної Ради України люб’язно повідала про історію парламентаризму, регламент, структуру парламенту, організацію його діяльності. Студенти оглянули кулуари парламенту та сесійну залу з гостьової ложі.

Крім позитивних емоцій від екскурсій до парламенту та ВССУ студенти Криворізького факультету та Криворізького юридичного коледжу НУ «ОЮА» отримали задоволення від походу до етнографічного комплексу «Мамаєва Слобода», музеїв, а також від участі в оглядовій екскурсії урядовим кварталом Києва, головної площі країни – Майдану Незалежності та Центру сучасного мистецтва «PinchukArtCentre».

Подібні ознайомчі поїздки залишають не тільки гарні емоції, а й збагачують знання та розширюють світогляд студентів, що сприятливо впливатиме на подальшу реалізацію їх професійних планів по закінченню Національного університету «Одеська юридична академія».


Дата опублікування: 2017-10-24Круглий стіл «Історичний розвиток Одеської кримінально- правової школи та її роль у формуванні юридичної науки», присвячений 20-річчю Національного університету «Одеська юридична академія»

«Круглий стіл» - така форма публічного обговорення або висвітлення будь-яких питань, коли учасники, які мають рівні права, висловлюються по черзі або в певному порядку. Згідно з давньою легендою, мудрий король Артур вперше посадив своїх соратників за круглий стіл з метою зробити їх рівними і рівноправними. Завдяки можливості всім учасникам дискусії відчувати себе рівними в правах, круглий стіл дійшов до сьогоднішніх днів як символ плідної дискусії та прийняття компромісних рішень.

29 вересня в Кривому Розі було проведено круглий стіл, присвячений 20-річчю від дня заснування Національного університету «Одеська юридична академія». Кафедра кримінально-правових дисциплін Криворізького факультету присвятила цей захід Одеській кримінально-процесуальній і кримінально-правовій школі, її історичного розвитку та аналізу її ролі в формуванні юридичної науки.

У конференц-залі учасників і гостей круглого столу привітав в.о. декана Криворізького факультету Національного університету «Одеська юридична академія» В.Г. Залужний. У своїй промові він наголосив на важливості подібних зустрічей для встановлення наукових і особистих контактів між юристами України, розширення перспектив досліджень і реформування кримінальної юстиції. Учасниками круглого столу були професорсько-викладацький склад факультету та студенти.

Тематика круглого столу викликала інтерес в учасників-студентів. Їх виступи були присвячені історії становлення та сучасних тенденцій Одеської правової школи, актуальних питань кримінального судочинства.

Відбір доповідачів проводився в два етапи. На першому етапі оргкомітет оцінював роботи на відповідність правилам і критеріям круглого столу. До очного етапу були допущена частина доповідачів з найактуальнішими і цікавими темами. Це дозволило провести жваву дискусію, забезпечити спільну роботу всієї аудиторії. Такий підхід виключив монотонність багатогодинних заслуховувань доповідачів, допоміг залучити до обговорення максимальне число студентів.

Відкриття круглого столу пройшло в конференц-залі, після чого для гостей була проведена екскурсія по факультету і всі учасники перейшли в чітальний зал бібліотеки. Тут і були заслухані виступи учасників. Сама робоча обстановка читального залу надала дискусії невимушений і творчий характер. Учасники-студенти були відзначені призами.


Дата опублікування: 2017-10-04«Школа юного політика» у Кривому Розі

Щорічно на початку вересня на базі Криворізької гімназії № 91 викладачі та студенти старших курсів Криворізького факультету Національного університету «Одеська юридична академія» організовують Школу юного політика, яка проходить в формі рольової гри.

В цьому році, 8 та 9 вересня в роботі Школи юного політика взяли участь завідуючий кафедрою конституційного, міжнародного та приватного права Криворізького факультету НУ «ОЮА», д.ю.н., Олюха В.Г., доцент кафедри Орлов В.В. та студент магістратури факультету Долгерт Віталій, які провели з учасниками Школи юного політика – старшокласниками лекційні заняття про правові та політичні основи виборів в Україні, в ігровій формі проведені практичні заняття для опрацювання та закріплення отриманих знань: учні сформували власні шкільні «політичні партії» та визначили кандидатів на посаду президента гімназії.

Зацікавленість щодо проведення подібних занять, які проходять в рамках співробітництва «Університет – школа» з боку представників інших Криворізьких загальноосвітніх навчальних закладів та районних та міського управління освіти розширює перспективи організації подібних заходів на базі інших загальноосвітніх навчальних закладів Кривого Рогу.


Дата опублікування: 2017-09-11Благодійна акція до дня Святого Миколая

Благодійна акція до дня Святого Миколая

День Святого Миколая – одне із найочікуваніших та найцікавіших свят для малечі. Діти пишуть листи із різними проханнями та у ніч на 19 грудня загадують найзаповітніші бажання. Зранку прокидаються у сподіванні побачити під своєю подушкою різноманітні гостинці від Чудотворця. Кожен у цю ніч очікує на диво… Але дуже прикро, коли на це казкове свято діти хворіють та перебувають без батьківської опіки….

19 грудня 2016 року з нагоди Дня Святого Миколая студенти Криворізького факультету Національного університету «Одеська юридична академія» вкотре відвідали «Криворізький спеціалізований будинок дитини Дніпропетровської обласної ради», де виховуються діти-сироти віком до 3-х років.

У цей святковий день маленькі вихованці дитячого сиротинця підготували для гостей святковий концерт, під час якого глядачі отримали змогу почути святкові вірші та пісні.

Після закінчення концерту студенти Криворізького факультету привітали діток із Днем святого Миколая та роздали подарунки, які вже традиційно щороку дарують дітям від щирого серця. На зібрані студентами кошти були придбані та передані дітям різноманітні солодощі, фрукти, іграшки, книжки, памперси та речі для самих маленьких.

Студенти Криворізького факультету НУ «ОЮА» закликають студентів інших ВНЗ міста та молодь приєднуватись до благочинності.


Дата опублікування: 2016-12-27Студентська наукова конференція до Дня прав людини


Студентська наукова конференція до Дня прав людини на Криворізькому факультеті НУ «ОЮА»

Щорічно, з нагоди Дня прав людини, в рамках проведення Тижня права на Криворізькому факультеті відбуваються заходи присвячені Дню прав людини.

9 грудня 2016 року завершила роботу XII Студентська наукова конференція «Права людини у сучасному світі», що проходить на передодні Дня прав людини.

Конференція проходила у вигляді пленарних засідань, по секціям протягом тижня. Питання, які піднімали учасники конференції є дуже актуальними, присвячені проблемам захисту прав людини в Україні та зарубіжних країнах. Багато приділили уваги забезпеченню прав громадян у кримінальному судочинстві, захисту прав учасників у цивільному та господарському процесах, проблемам захисту трудових прав, а також були висвітлені проблемні питання щодо правового статусу деяких органів державної влади та органів місцевого самоврядування. Цікавими та дискусійними були доповіді студентів, щодо міжнародних та європейських інституцій, роль яких покликана захищати права людини та громадянина.

На урочистому засіданні присвяченому завершенню студентської конференції були підведені підсумки, перед учасниками виступив декан Кравець В.Р., який зазначив, що у 2016 році, за ініціативою ООН темою Дня прав людини став заклик: «Борись за чиїсь права сьогодні!», тому що захист прав людини є відповідальністю кожної людини на планеті… . Як сказав В.Р. Кравець, студенти Національного університету «Одеська юридична академія» повинні не тільки знати права та свободи, розуміти їх, а й могли вміло користуватись ними особисто і кваліфіковано допомагати іншим, надаючи їм правову допомогу та захищати права, які закріплені в Загальній декларації прав людини, що була прийнята 10 грудня 1948 року Генеральною Асамблеєю ООН.

Активні учасники конференції отримали дипломи за участь та актуальність теми в науковому заході. Проведення конференції висвітлювалось місцевою телерадіокомпанією «РУДАНА», яка підготувала репортаж до Дня прав людини.

За результатами XII студентської наукової конференції видана Збірка матеріалів конференції, куди увійшли тези кращих наукових робіт. Традиційно екземпляри збірника будуть надані до бібліотеки Криворізького факультету та наукової бібліотеки НУ «ОЮА», а також розіслані провідним бібліотекам міста Кривого Рогу та Дніпропетровської області.

Автор статті: Доцент кафедри конституційного,міжнародного та приватного права к.ю.н Стець О.М.


Дата опублікування: 2016-12-16Привітання ветеранів прокуратури з професійним святом на Криворізькому факультеті НУ «ОЮА»


Першого грудня на Криворізькому факультеті Національного університету «Одеська юридична академія» відбулася урочиста зустріч з нагоди Дня працівника прокуратури. Навчальний заклад привітно розпахнув двері перед ветеранами, які працювали в органах прокуратури районів та міста Кривого Рогу.

Гостей ознайомили з матеріально-технічною базою факультету та організацією навчального процесу, науковими доробками викладачів факультету та науковою бібліотекою.

Традиція вшановувати ветеранів прокуратури на Криворізькому факультеті в день їх професійного свята була започаткована нинішнім деканом Криворізького факультету НУ «ОЮА», Заслуженим працівником прокуратури к.ю.н. Кравцем Василем Романовичем.

До привітань ветеранів прокуратури приєднались нинішні керівники місцевих прокуратур Кривого Рогу та Дніпропетровської області, серед яких є випускники Національного університету «Одеська юридична академія», що успішно навчались на Криворізькому факультеті НУ «ОЮА».

На урочистій зустрічі перед ветеранами зі словами привітання виступили декан Кравець В.Р., голова профспілкового бюро Криворізького факультету НУ «ОЮА» Глущенко Л.О. та керівники органів прокуратури.

Ветерани обмінювалися своїми спогадами, думками, враженнями та цікавими моментами в роботі. Проведення зустрічей в теплій атмосфері на факультеті є не тільки знак вдячності та пошани, а й зв'язок поколінь та збагачення професійним досвідом молодої генерації – майбутніх юристів, які навчаються на Криворізькому факультеті НУ «ОЮА».


Дата опублікування: 2016-12-16«Слідчі дії» в процесі навчання студентів


«Слідчі дії» в процесі навчання студентів на Криворізькому факультеті НУ «ОЮА»

Для поглибленого оволодіння практичними навиками в кримінальному процесі студенти 5 курсу Криворізького факультету НУ «ОЮА» вивчають низку спеціальних навчальних курсів, серед яких «Проведення та оформлення процесуальних дій в досудовому провадженні». Сама назва дисципліни визначає пріоритети у формах викладення та закріплення навчального матеріалу для майбутніх юристів – практичне проведення (участь або імітація) слідчих дій.

Сформовані невеликі групи студентів під керівництвом досвідчених викладачів Криворізького факультету, проводили навчальні огляди місць умовного скоєння злочину, допити, очні ставки та інші слідчі заходи. Місце проведення занять, в необхідних випадках, не обмежувалася стінами навчальних аудиторій – імітовані слідчі дії проходили в умовах ймовірного виявленнях ознак вчиненого кримінального правопорушення.

Крім того, низка факультативних занять були пов'язані з присутністю студентів факультету, а деяких з них, навіть за участю в якості понятих, при проведенні реальних слідчих дій (огляд місця події (ДТП з постраждалими), слідчий експеримент). Такі заняття проводяться в рамках співробітництва Криворізького факультету НУ «ОЮА» (на підставі Договору про практичну підготовку студентів) з органами досудового розслідування Національної поліції м Кривого Рогу.

Крім ефективного засвоєння навчального матеріалу, надана студентам на даному етапі їх становлення як юристів можливість приймати практичну участь в особливостях слідчої діяльності, дозволить багатьом з них отримати професійний досвід та вірно визначитись у своєму виборі при працевлаштуванні, т.я. більше ніж через півроку студенти стануть дипломованими фахівцями в області «права» і, професійна діяльність багатьох з них буде пов'язана з кримінальною юстицією.

Сподіваємось, що через роки, хтось із цих випускників Одеської юридичної академії буде самостійно, професійно і грамотно проводити слідчі дії або брати участь у них у ролі прокурорів, адвокатів або законних представників учасників процесу.

Автор статті: Доцент кафедри кримінально-правових дисциплін Криворізького факультету НУ «ОЮА» к.ю.н. М.Ю. Веселов


Дата опублікування: 2016-12-16«Круглий стіл» на тему «Українська мова у глобалізованому світі»


На Криворізькому факультеті НУ «ОЮА» пройшов «круглий стіл» на тему «Українська мова у глобалізованому світі»

У п’ятницю, 11 листопада 2016 року, на Криворізькому факультеті відбувся «круглий стіл», приурочений до Дня української писемності та мови.

Організатори заходу – кафедра соціально-політичних та економічних дисциплін (завідувач – доцент, кандидат історичних наук Н.О.Барабаш) та бібліотека факультету (завідувач – Л.О.Глущенко).

Учасники «круглого столу» – студенти першого курсу, викладачі кафедри, адміністрація факультету – обговорювали тему «Українська мова у глобалізованому світі», вирішували проблеми збереження мовної та національної ідентичності, входження української мови та культури в єдиний світовий культурний простір.

З привітальним словом звернувся до студентів та гостей декан КФ НУ «ОЮА», доцент, кандидат юридичних наук В.Р.Кравець, він наголосив на ролі державної мови у професійній діяльності юристів.

У роботі «круглого столу» взяла участь Оксана Зоря – гість факультету – криворізький поет, художник, автор пісень. Вона емоційно надихала учасників дискусії своїми чудовими віршами та піснями. Про умови, що сприятимуть розвитку української мови та культури, про шляхи збереження та поширення національної культури говорила при підведенні підсумків роботи «круглого столу» завідувач кафедри соціально-політичних та економічних дисциплін, доцент, кандидат історичних наук Н.О.Барабаш.

Найактивнішим учасникам «круглого столу» – студентам першого курсу Стукало Діані, Осадчому Іллі, Біляковій Віолеті, Хмельницькій Юлії, Леоновій Олені, Настич Аліні, Лобанову Данилу – вручили грамоти та подарунки декан факультету В.Р.Кравець, заступник декана О.М.Стець, завідувач бібліотеки Л.О.Глущенко.

Автор статті: Доцент кафедри соціально-політичних та економічних дисциплін Криворізького факультету НУ «ОЮА» к.ф.н А.О. Пахомова


Дата опублікування: 2016-12-16Наш День Студента - 2016 в клубе «SKY»


Традиционно студенты Криворожского факультета и Криворожского юридического колледжа Национального университета «Одесская юридическая академия» отметили День студента красивым, фееричным и красочным шоу в лучшем клубе города – «SKY».

Концертные номера от студентов и гостей вечера сменились розыгрышем подарочных сертификатов от ведущих салонов красоты, танцевальных студий и кофеен Кривого Рога. Администрация ВУЗа в честь Дня студента наградила лучших студентов и студентов-спортсменов грамотами, медалями и ценными подарками. Апогеем праздника стало угощение студентов и преподавателей праздничным.

День студента продолжился в клубе «SKY» дискотекой в дружественной и теплой атмосфере.

Дата опублікування: 2016-11-30Екскурсія студентів до Митного посту «Кривбас» Дніпропетровської митниці ДФС

27 жовтня 2016 року студенти Криворізького факультету Національного університету «Одеська юридична академія» відвідали Митний пост «Кривбас» Дніпропетровської митниці ДФС, де працівники митного посту ознайомили студентів зі своєю професією, а саме зі здійсненням процесу розмитнення товарів - від перетину кордону до сплати митних платежів та випуску їх у вільний обіг на території України.

Впродовж екскурсії працівниками митного посту «Кривбас» було освітлено студентам не лише про розвиток митного органу, а й про новітні технології, які застосовуються у сьогоденні під час митного оформлення та контролю товарів і транспорту

Зупинили свою увагу співробітники митного посту і на одному із головних завдань, які ставить перед митницями Державна фіскальна служба - надходження митних платежів до державної скарбниці.

Юні відвідувачі змогли на власні очі побачити митний склад, де зберігаються товари, транспортні засоби, технічні засоби митного контролю та інші предмети. Вони могли дізнатись, які товари та продукція найчастіше імпортуються та експортуються з Дніпропетровської області.

Студенти отримали задоволення від проведеної екскурсії, яка пройшла на високому рівні, де з цікавістю можна було ознайомитись з діяльністю митного посту «Кривбас» Дніпропетровської митниці ДФС та роботою митниці зокрема.Дата опублікування: 2016-11-10Дні Німеччини в Кривому Розі


Основою проведення успішної вступної кампанії до Вишу є активна профорієнтаційна робота з абітурієнтами. З цією метою на Криворізькому факультеті НУ «Одеська юридична академія» застосовуються всебічні способи та форми активізації такої роботи. З цією метою студенти та викладачі факультету взяли активну участь у тижнях Німеччини в Україні. Так, 21 жовтня 2016 року в стінах Криворізької гімназії № 91 під егідою Генерального консульства Федеративної Республіки Німеччини в рамках «Тижнів Німеччини в Україні» пройшов дослідницький конкурс «Німці Криворіжжя: історія і сучасність». Учасниками цього заходу крім учнів старших класів загальноосвітніх навчальних закладів були і студенти Криворізького факультету Національного університету «Одеська юридична академія» та Криворізького державного педагогічного університету.

Проведення даного заходу дало можливість активно поспілкуватись студентам Криворізького факультету Національного університету «Одеська юридична академія» з учнями випускних класів – майбутніми студентами правниками.
В рамках цього проекту також відбулася профорієнтаційна робота зі школярами 9-11 класів гімназії, яку провів доктор юридичних наук, завідуючий кафедрою конституційного, міжнародного та приватного права Криворізького факультету Національного університету «Одеська юридична академія» Олюха Віталій Георгійович. Робота була направлена на профорієнтаційну підготовку учнів, адаптацію учнівської молоді у виборі майбутнього юридичного фаху, підвищення рівня правової освіти та культури серед учнівської молоді.

Учасники конкурсу представляли свої роботи та дискусували на теми, висвітлені в рамках конкурсу. Юні криворіжці дивували членів журі не тільки цікавими доповідями, але й творчими виступами. Заступник Генерального консула Петер Шмаль також мав можливість ознайомитись з культурними пам’ятками як часів Другої Світової війни, так і пам’ятками сучасності України з зони АТО в стінах музею Криворізької гімназії № 91.

Переможцями конкурсу в номінації «Роль людини в житті міста» стали студенти Криворізького факультету Національного університету «Одеська юридична академія»: Пасенко Марія (1-е місце), Шульга Дар'я (2-е місце).

Учасники конкурсу були нагороджені подарунками від Генерального консульства Федеративної Республіки Німеччини та Приватного підприємства «Арлекіно», також були видані сувеніри з логотипом Національного університету «Одеська юридична академія».

Завдяки великій підтримці Управління освіти і науки виконкому Криворізької міської ради та активної участі Криворізького факультету Національного університету «Одеська юридична академія», кафедри німецької мови ДВНЗ «Криворізького державного педагогічного університету» та Приватного підприємства «Арлекіно», цей захід відбувся на високому рівні, всі учасники конкурсу «Німці Криворіжжя: історія і сучасність» отримали подарунки, безліч позитивних емоцій та задоволення від участі в проекті.


Дата опублікування: 2016-10-25Презентація Ліги студентів Асоціації правників України в Криворізькому факультеті НУ «ОЮА»

Ліга студентів Асоціації правників України відновила свою роботу у м. Кривий Ріг, а саме у Криворізькому факультеті НУ "ОЮА"/ 20 вересня 2016 р. в аудиторії №201 відбулась урочиста презентація. До неї долучились студенти Криворізького факультету та юридичного коледжу.

Перед студентами виступили Мельник Дмитро, заступник голови Ліги студентів АПУ та Перебийніс Світлана, координатор Південноукраїнського регіону.

Ліга студентів АПУ була заснована в 2005 році в м. Києві як молоде та амбіційне крило Асоціації правників України. Головною метою створення цієї організації стало об’єднання студентів-правників зі всієї України в єдину команду. В перший рік свого існування Ліга зарекомендувала себе як дієве об’єднання молодого покоління юристів, оскільки залучила до своїх лав 260 студентів та поширила свою діяльність у 6 осередках нашої країни.

Студенти зацікавились можливістю приєднатися до Ліги, адже членство в асоціації надає безліч переваг: спілкування з найкращими представниками юридичної професії та громадськими діячами, відвідання та організація ексклюзивних заходів, присвячених найактуальнішим сферам юридичної практики, саморозвитку, кар’єрному росту; можливості для працевлаштування та стажування;


Дата опублікування: 2016-09-29Тетянин день — свято студентів

Традиційне студентське свято Тетянин день відзначають 25 січня. Однак небагато сучасних студентів знають історію цього свята, тобто чому саме цей день є їхнім, так би мовити, «професійним святом».

Це свято запроваджене на честь Великомучениці Тетяни, дочки заможного римлянина, яка прийняла смерть за християнську віру та доброчинність. Прадавній переказ свідчить, що Свята Тетяна жила в Римі на рубежі другого і третього століть, за часів жорстоких гонінь на християн. Її батько, знатний римлянин, таємно сповідав віру в Ісуса і виховав свою дочку в християнському дусі. Вона присвятила себе служінню Богові і загинула від рук язичників.

Як же вийшло, що християнська Свята Тетяна стала покровителькою студентів? Історія говорить, що саме у Тетянин день імператриця Єлизавета підписала наказ про заснування Московського університету і з того часу 25 січня став офіційно університетським днем, а Свята Тетяна — покровителькою вищої школи.

Читати далі

Дата опублікування: 2016-01-20Благодійна акція

Дата опублікування: 2015-12-18ВІЗИТ ДО ДОНЕЦЬКОГО ЮРИДИЧНОГО ІНСТИТУТУ МВС УКРАЇНИ

Дата опублікування: 2015-11-24Відзначення Дня української писемності та мови на Криворізькому факультеті НУ «ОЮА»

Дата опублікування: 2015-11-24Cтуденты "Одесской юридической академия" посетили детский дом

Студенты криворожского факультета Национального университета "Одесская юридическая академия" посетили детский дом и поздравили воспитанников с наступающим Новым годом!


Дата опублікування: 2014-01-10Алфавітний показчик

PostgreSQL powered Official Vkontakte group
© 2006-2021 Національний університет «Одеська юридична академія». Кривий Ріг, Україна.