Реклама НУ ОЮА

Наші партнери

Education.ua:
Образование в Украине Образование в Украине


Корисні посилання

Національна бібліотека України імені
В. І. Вернадського


Рада Європи Європейський простір (Офіційна сторінка)

Президент України (Офiцiйна сторінка)

Верховної Ради України (Офіційний портал )

Урядовий портал

Конституційний Суд України

Верховний Суд України

Вищий господарський суд України (офіційна сторінка)

Судова влада України

Генеральна прокуратура України (офіційна сторінка)

Служба безпеки України

Міністерство освіти і науки України (офіційна сторінка)

Міністерство юстиції України (офіційна сторінка)

Міністерство внутрішніх справ України

Державна фіскальна служба України

Державна міграційна служба України

Дніпропетровська обласна державна адміністрація

Дніпропетровська обласна рада (офіційна сторінка)

Виконком Криворізької міської ради

Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни

Нотаріальна палата України (офіційна сторінка)

Офіційний вісник України (електронне видання)

ЛІГА:ЗАКОН - Головний правовой портал Украины

Ліга студентів Асоціації правників України

Сайт міста Кривого Рогу

Сайт міста Одеси


Архів новин
Назад 
ВІЗИТ ДО ДОНЕЦЬКОГО ЮРИДИЧНОГО ІНСТИТУТУ МВС УКРАЇНИ

Не так давно до нашого міста переїхав один з провідних ВНЗ – Донецький юридичний інститут Міністерства внутрішніх справ України, де готують майбутніх юристів та співробітників органів МВС. Становище, в якому опинився навчальний заклад занадто складне. Колектив Донецького юридичного інституту звернувся до Криворізького факультету Одеської юридичної академії з листом допомогти поповнити фонд бібліотеки закладу. Трудовий колектив Криворізького факультету Національного університету «Одеська юридична академія» з відповідальністю поставився до звернення колег , і вирішив знайти можливість і допомогти поповнити бібліотечний фонд Донецького юридичного інституту, що тепер працює в Кривому Розі.

Криворізька земля завжди була гостинною, тому колектив Криворізького факультету Національного університету «Одеська юридична академія» не зміг промовчати на звернення і бути осторонь обставин, які склалися у колег, що переїхали з Донецька. Тому, одні викладачі чи співробітники надали з власної бібліотеки, хто особистим коштом скромно придбали деякі видання для колег.

Сподіваємось на подальшу співпрацю з Донецьким юридичним інститутом МВС.

Миру, успіхів та добробуту !

Лист подяки від колег ДОНЕЦЬКОГО ЮРИДИЧНОГО ІНСТИТУТУ МВС УКРАЇНИ:

Колеги з Криворізького факультету Національного університету «Одеська юридична академія» завітали до нашого вишу та передали в подарунок загальній бібліотеці інституту добірку юридичної літератури

Донецький юридичний інститут МВС України уже протягом року працює у м. Кривому Розі: успішно здійснено набір студентів та слухачів у 2015 році, на належному рівні надаються освітні послуги, активно проводяться наукові заходи та видається фаховий збірник наукових праць. За цей час налагоджено тісну співпрацю з місцевими органами влади та науковцями Криворізького національного університету. Нещодавно до інституту завітав заступник декана з навчально-виховної роботи Криворізького факультету Національного університету «Одеська юридична академія» Стець Олег Миколайович, кандидат юридичних наук, доцент. Олега Миколайовича уповноважили передати колективу ДЮІ добірку навчальної та наукової фахової літератури.

Працівники Криворізького факультету прийняли благородне колегіальне рішення надати допомогу нашому навчальному закладу-переселенцю у відновлення фондів загальної бібліотеки нашого навчального закладу. Зібрана колегами нова література юридичного профілю, а саме підручники, навчальні посібники, монографії, методичні рекомендації та ціла серія Кодекси України з офіційними текстами законів чинних на вересень та жовтень 2015 року, займе гідне місце у фондах загальної бібліотеки інституту.

Переконані, що благочинна ініціатива викладачів усіх трьох кафедр цивільно-правових, кримінально-правових, соціально-економічних та гуманітарних дисциплін Криворізького факультету Національного університету «Одеська юридична академія» стане гарним початком для подальшої тісної співпраці двох навчальних закладів юридичного профілю, які діють на теренах Криворіжжя.

Керівництво та колектив Донецького юридичного інституту висловлюють щиру вдячність колективу та декану Криворізького факультету Національного університету «Одеська юридична академія» кандидату юридичних наук заслуженому юристу України Василю Романовичу Кравцю за дієву допомогу у відновленні фондів загальної бібліотеки нашого навчального закладу.

Група зв’язків з громадськістю ДЮІ


Дата опублікування: 2015-11-24


Студентам
- Тестування
Бакалавр
- Денне відділення
    • 1 курс
    • 2 курс
    • 3 курс
    • 4 курс
- Заочне відділення
    • 4 курс
    • 5 курс
    • 6 курс
- ФЗН №2
    • 3 курс
    • 4 курс
    • 5 курс
Магістр
- Денне відділення
    • 1 курс
• 2 курс
- Заочне відділення
    • 1 курс
Молодший спеціаліст
- Юридичний коледж
    • 1 курс
    • 2 курс
    • 3 курс


Алфавітний показчик

PostgreSQL powered Official Vkontakte group
© 2006-2018 Національний університет «Одеська юридична академія». Кривий Ріг, Україна.