Реклама НУ ОЮА

Наші партнери

Education.ua:
Образование в Украине Образование в Украине


Корисні посилання

Національна бібліотека України імені
В. І. Вернадського


Рада Європи Європейський простір (Офіційна сторінка)

Президент України (Офiцiйна сторінка)

Верховної Ради України (Офіційний портал )

Урядовий портал

Конституційний Суд України

Верховний Суд України

Вищий господарський суд України (офіційна сторінка)

Судова влада України

Генеральна прокуратура України (офіційна сторінка)

Служба безпеки України

Міністерство освіти і науки України (офіційна сторінка)

Міністерство юстиції України (офіційна сторінка)

Міністерство внутрішніх справ України

Державна фіскальна служба України

Державна міграційна служба України

Дніпропетровська обласна державна адміністрація

Дніпропетровська обласна рада (офіційна сторінка)

Виконком Криворізької міської ради

Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни

Нотаріальна палата України (офіційна сторінка)

Офіційний вісник України (електронне видання)

ЛІГА:ЗАКОН - Головний правовой портал Украины

Ліга студентів Асоціації правників України

Сайт міста Кривого Рогу

Сайт міста Одеси


Архів новин
Назад 
Дні Німеччини в Кривому Розі


Основою проведення успішної вступної кампанії до Вишу є активна профорієнтаційна робота з абітурієнтами. З цією метою на Криворізькому факультеті НУ «Одеська юридична академія» застосовуються всебічні способи та форми активізації такої роботи. З цією метою студенти та викладачі факультету взяли активну участь у тижнях Німеччини в Україні. Так, 21 жовтня 2016 року в стінах Криворізької гімназії № 91 під егідою Генерального консульства Федеративної Республіки Німеччини в рамках «Тижнів Німеччини в Україні» пройшов дослідницький конкурс «Німці Криворіжжя: історія і сучасність». Учасниками цього заходу крім учнів старших класів загальноосвітніх навчальних закладів були і студенти Криворізького факультету Національного університету «Одеська юридична академія» та Криворізького державного педагогічного університету.

Проведення даного заходу дало можливість активно поспілкуватись студентам Криворізького факультету Національного університету «Одеська юридична академія» з учнями випускних класів – майбутніми студентами правниками.
В рамках цього проекту також відбулася профорієнтаційна робота зі школярами 9-11 класів гімназії, яку провів доктор юридичних наук, завідуючий кафедрою конституційного, міжнародного та приватного права Криворізького факультету Національного університету «Одеська юридична академія» Олюха Віталій Георгійович. Робота була направлена на профорієнтаційну підготовку учнів, адаптацію учнівської молоді у виборі майбутнього юридичного фаху, підвищення рівня правової освіти та культури серед учнівської молоді.

Учасники конкурсу представляли свої роботи та дискусували на теми, висвітлені в рамках конкурсу. Юні криворіжці дивували членів журі не тільки цікавими доповідями, але й творчими виступами. Заступник Генерального консула Петер Шмаль також мав можливість ознайомитись з культурними пам’ятками як часів Другої Світової війни, так і пам’ятками сучасності України з зони АТО в стінах музею Криворізької гімназії № 91.

Переможцями конкурсу в номінації «Роль людини в житті міста» стали студенти Криворізького факультету Національного університету «Одеська юридична академія»: Пасенко Марія (1-е місце), Шульга Дар'я (2-е місце).

Учасники конкурсу були нагороджені подарунками від Генерального консульства Федеративної Республіки Німеччини та Приватного підприємства «Арлекіно», також були видані сувеніри з логотипом Національного університету «Одеська юридична академія».

Завдяки великій підтримці Управління освіти і науки виконкому Криворізької міської ради та активної участі Криворізького факультету Національного університету «Одеська юридична академія», кафедри німецької мови ДВНЗ «Криворізького державного педагогічного університету» та Приватного підприємства «Арлекіно», цей захід відбувся на високому рівні, всі учасники конкурсу «Німці Криворіжжя: історія і сучасність» отримали подарунки, безліч позитивних емоцій та задоволення від участі в проекті.


Дата опублікування: 2016-10-25


Студентам
- Тестування
Бакалавр
- Денне відділення
    • 1 курс
    • 2 курс
    • 3 курс
    • 4 курс
- Заочне відділення
    • 4 курс
    • 5 курс
    • 6 курс
- ФЗН №2
    • 3 курс
    • 4 курс
    • 5 курс
Магістр
- Денне відділення
    • 1 курс
- Заочне відділення
    • 1 курс
Молодший спеціаліст
- Юридичний коледж
    • 1 курс
    • 2 курс
    • 3 курс


Алфавітний показчик

PostgreSQL powered Official Vkontakte group
© 2006-2018 Національний університет «Одеська юридична академія». Кривий Ріг, Україна.