«Круглий стіл» на тему «Українська мова у глобалізованому світі»

На Криворізькому факультеті НУ «ОЮА» пройшов «круглий стіл» на тему «Українська мова у глобалізованому світі»

У п’ятницю, 11 листопада 2016 року, на Криворізькому факультеті відбувся «круглий стіл», приурочений до Дня української писемності та мови.

Організатори заходу – кафедра соціально-політичних та економічних дисциплін (завідувач – доцент, кандидат історичних наук Н.О.Барабаш) та бібліотека факультету (завідувач – Л.О.Глущенко).

Учасники «круглого столу» – студенти першого курсу, викладачі кафедри, адміністрація факультету – обговорювали тему «Українська мова у глобалізованому світі», вирішували проблеми збереження мовної та національної ідентичності, входження української мови та культури в єдиний світовий культурний простір.

З привітальним словом звернувся до студентів та гостей декан КФ НУ «ОЮА», доцент, кандидат юридичних наук В.Р.Кравець, він наголосив на ролі державної мови у професійній діяльності юристів.

У роботі «круглого столу» взяла участь Оксана Зоря – гість факультету – криворізький поет, художник, автор пісень. Вона емоційно надихала учасників дискусії своїми чудовими віршами та піснями. Про умови, що сприятимуть розвитку української мови та культури, про шляхи збереження та поширення національної культури говорила при підведенні підсумків роботи «круглого столу» завідувач кафедри соціально-політичних та економічних дисциплін, доцент, кандидат історичних наук Н.О.Барабаш.

Найактивнішим учасникам «круглого столу» – студентам першого курсу Стукало Діані, Осадчому Іллі, Біляковій Віолеті, Хмельницькій Юлії, Леоновій Олені, Настич Аліні, Лобанову Данилу – вручили грамоти та подарунки декан факультету В.Р.Кравець, заступник декана О.М.Стець, завідувач бібліотеки Л.О.Глущенко.

Автор статті: Доцент кафедри соціально-політичних та економічних дисциплін Криворізького факультету НУ «ОЮА» к.ф.н А.О. Пахомова

Дата опублікування: 2016-12-16

За день983