Студенти Криворізького факультету та Криворізького юридичного коледжу Національного університету «Одеська юридична академія» у Верховній Раді України та Вищому спеціалізованому суді України

Серед традицій Національного університету «Одеська юридична академія» є створення належних умов для навчання студентів не тільки в стінах рідної Alma Mater, а й організація різностороннього навчального процесу поза межами навчального закладу, з метою гармонійного виховання справжніх фахівців своєї справи.

Слідуючи традиціям НУ «ОЮА» щорічно для студентів Криворізького факультету та Криворізького юридичного коледжу НУ «ОЮА» організовуються тематично-ознайомчі поїздки. В цьому році, напередодні свята Покрови відбулась поїздка студентів до столиці України – міста-героя Києва, до програми якої входили не тільки історичні місця та екскурсії до столичних музеїв, а і відвідування парламенту – Верховної Ради України та Вищого спеціалізованого суду України в рамках вивчення конституційного права України, цивільного процесу та організації судових і правоохоронних органів.

Цікавим було ознайомлення студентів зі структурою цивільної палати Вищого спеціалізованого суду України, з його історією та повноваженнями. Відповідальний прес-служби ВССУ ознайомила студентів факультету та коледжу з ходом судової реформи, що торкнулося цієї судової установи, розповіла про порядок розгляду справ, роботою зі зверненням громадян, кадровим забезпеченням та перспективами діяльності вищих судових органів в Україні, пов’язаними зі змінами у чинному законодавстві.

Однак, найбільшими враженнями у студентів викликало відвідування на другий день поїздки - Українського парламенту. Враховуючи, складнощі з режимом відвідування Верховної Ради України як єдиного законодавчого органу держави, екскурсія відбулася в день роботи парламентів у комітетах. Студенти ознайомились з роботою Верховної Ради, представник Апарату Верховної Ради України люб’язно повідала про історію парламентаризму, регламент, структуру парламенту, організацію його діяльності. Студенти оглянули кулуари парламенту та сесійну залу з гостьової ложі.

Крім позитивних емоцій від екскурсій до парламенту та ВССУ студенти Криворізького факультету та Криворізького юридичного коледжу НУ «ОЮА» отримали задоволення від походу до етнографічного комплексу «Мамаєва Слобода», музеїв, а також від участі в оглядовій екскурсії урядовим кварталом Києва, головної площі країни – Майдану Незалежності та Центру сучасного мистецтва «PinchukArtCentre».

Подібні ознайомчі поїздки залишають не тільки гарні емоції, а й збагачують знання та розширюють світогляд студентів, що сприятливо впливатиме на подальшу реалізацію їх професійних планів по закінченню Національного університету «Одеська юридична академія».

Дата опублікування: 2017-10-24

За день0