Реклама НУ ОЮА

Наші партнери

Education.ua:
Образование в Украине Образование в Украине


Корисні посилання

Національна бібліотека України імені
В. І. Вернадського


Рада Європи Європейський простір (Офіційна сторінка)

Президент України (Офiцiйна сторінка)

Верховної Ради України (Офіційний портал )

Урядовий портал

Конституційний Суд України

Верховний Суд України

Вищий господарський суд України (офіційна сторінка)

Судова влада України

Генеральна прокуратура України (офіційна сторінка)

Служба безпеки України

Міністерство освіти і науки України (офіційна сторінка)

Міністерство юстиції України (офіційна сторінка)

Міністерство внутрішніх справ України

Державна фіскальна служба України

Державна міграційна служба України

Дніпропетровська обласна державна адміністрація

Дніпропетровська обласна рада (офіційна сторінка)

Виконком Криворізької міської ради

Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни

Нотаріальна палата України (офіційна сторінка)

Офіційний вісник України (електронне видання)

ЛІГА:ЗАКОН - Головний правовой портал Украины

Ліга студентів Асоціації правників України

Сайт міста Кривого Рогу

Сайт міста Одеси


Архів новин
Назад 
Студенти Криворізького факультету та Криворізького юридичного коледжу Національного університету «Одеська юридична академія» у Верховній Раді України та Вищому спеціалізованому суді України

Серед традицій Національного університету «Одеська юридична академія» є створення належних умов для навчання студентів не тільки в стінах рідної Alma Mater, а й організація різностороннього навчального процесу поза межами навчального закладу, з метою гармонійного виховання справжніх фахівців своєї справи.

Слідуючи традиціям НУ «ОЮА» щорічно для студентів Криворізького факультету та Криворізького юридичного коледжу НУ «ОЮА» організовуються тематично-ознайомчі поїздки. В цьому році, напередодні свята Покрови відбулась поїздка студентів до столиці України – міста-героя Києва, до програми якої входили не тільки історичні місця та екскурсії до столичних музеїв, а і відвідування парламенту – Верховної Ради України та Вищого спеціалізованого суду України в рамках вивчення конституційного права України, цивільного процесу та організації судових і правоохоронних органів.

Цікавим було ознайомлення студентів зі структурою цивільної палати Вищого спеціалізованого суду України, з його історією та повноваженнями. Відповідальний прес-служби ВССУ ознайомила студентів факультету та коледжу з ходом судової реформи, що торкнулося цієї судової установи, розповіла про порядок розгляду справ, роботою зі зверненням громадян, кадровим забезпеченням та перспективами діяльності вищих судових органів в Україні, пов’язаними зі змінами у чинному законодавстві.

Однак, найбільшими враженнями у студентів викликало відвідування на другий день поїздки - Українського парламенту. Враховуючи, складнощі з режимом відвідування Верховної Ради України як єдиного законодавчого органу держави, екскурсія відбулася в день роботи парламентів у комітетах. Студенти ознайомились з роботою Верховної Ради, представник Апарату Верховної Ради України люб’язно повідала про історію парламентаризму, регламент, структуру парламенту, організацію його діяльності. Студенти оглянули кулуари парламенту та сесійну залу з гостьової ложі.

Крім позитивних емоцій від екскурсій до парламенту та ВССУ студенти Криворізького факультету та Криворізького юридичного коледжу НУ «ОЮА» отримали задоволення від походу до етнографічного комплексу «Мамаєва Слобода», музеїв, а також від участі в оглядовій екскурсії урядовим кварталом Києва, головної площі країни – Майдану Незалежності та Центру сучасного мистецтва «PinchukArtCentre».

Подібні ознайомчі поїздки залишають не тільки гарні емоції, а й збагачують знання та розширюють світогляд студентів, що сприятливо впливатиме на подальшу реалізацію їх професійних планів по закінченню Національного університету «Одеська юридична академія».


Дата опублікування: 2017-10-24


Студентам
- Тестування
Бакалавр
- Денне відділення
    • 1 курс
    • 2 курс
    • 3 курс
    • 4 курс
- Заочне відділення
    • 4 курс
    • 5 курс
    • 6 курс
- ФЗН №2
    • 3 курс
    • 4 курс
    • 5 курс
Магістр
- Денне відділення
    • 1 курс
• 2 курс
- Заочне відділення
    • 1 курс
Молодший спеціаліст
- Юридичний коледж
    • 1 курс
    • 2 курс
    • 3 курс


Алфавітний показчик

PostgreSQL powered Official Vkontakte group
© 2006-2019 Національний університет «Одеська юридична академія». Кривий Ріг, Україна.