Круглий стіл на честь 20-річчя Національного університету "Одеська юридична академія"

На честь 20-річчя Національного університету «Одеська юридична академія» кафедрою конституційного, міжнародного та приватного права Криворізького факультету Національного університету «Одеська юридична академія» 27 жовтня 2017 року був проведений круглий стіл на тему: «Основні тенденції розвитку цивілістики, конституційного, господарського та міжнародного права», участь у якому взяли провідні вітчизняні вчені, аспіранти та студенти.

На відкритті даного заходу виступив в.о. декана Криворізького факультету Національного університету «Одеська юридична академія» Залужний Віталій Григорович, який зазначив, що проблематика розвитку вищезазначених галузей права в Україні має принципове значення в сучасних умовах реформування державно-правових інституцій. Тому, завданням фахівців, вивчаючих данні питання, є всебічне і глибоке обговорення проблем, які виникають у зв’язку з глобалізаційними процесами та реформуванням в сфері юриспруденції.

Під час круглого столу відбулось обговорення стану сучасної вітчизняної цивілістики, розвитку українського конституціоналізму, напрямів модернізації господарського законодавства та перспектив розвитку міжнародного права.

Після проведення заходу у всіх учасників залишилися позитивні емоції та приємні враження. Для студентів спілкування з метрами української юриспруденції сприятиме формуванню високопрофесійних навичок та вмінь як у майбутніх фахівців в галузі юриспруденції та допоможе розвинути високий рівень правової свідомості та правової культури студентської молоді.

Після завершення круглого столу була ухвалена резолюція, матеріали з виступами учасників увійшли до збірника тез доповідей учасників круглого столу «Основні тенденції розвитку цивілістики, конституційного, господарського та міжнародного права» присвяченого 20-річчю Національного університету «Одеська юридична академія».

Дата опублікування: 2017-11-01

За день0