Студенти Криворізького юридичного коледжу та Криворізького факультету відзначили День української писемності та мови

З нагоди Дня української писемності та мови в бібліотеці Криворізького факультету НУ «ОЮА» відбувся «круглий стіл» на тему: «Українська мова і писемність: витоки і сучасні мовні явища», організований бібліотекою разом з кафедрою соціально-політичних та економічних дисциплін та Криворізьким юридичним коледжем.

У заході взяли участь декан Криворізького факультету НУ «ОЮА» В.Г.Залужний, директор Криворізького юридичного коледжу Ю.К.Лескова-Годлевська, завідувач бібліотеки Л.О.Глущенко, викладачі та студенти Криворізького юридичного коледжу та Криворізького факультету НУ «ОЮА».
Із вітальним словом до присутніх звернулася викладачка коледжу, кандидат філологічних наук О.А.Пахомова. Вона наголосила на особливому значенні цього свята для зростання української нації в сучасних умовах, підкреслила, що ми маємо оберігати та плекати українську мову, вболівати за її чистоту.

Під час жвавої дискусії учасники «круглого столу» обговорили проблеми, які стосувалися виникнення і розвитку писемності і книжкової справи в Київській Русі, а також окремих сучасних мовних явищ: суржику, молодіжного сленгу, «модних слів», запозичень з англійської. Найбільше зацікавило студентів питання місця і ролі української мови у професійній діяльності юристів.

На завершення «круглого столу» декан факультету В.Г.Залужний, директор коледжу Ю.К.Лескова-Годлевська у своїх виступах заявили про готовність підтримувати студентів у їх зусиллях щодо опанування української мови, вдосконалення мовних знань.

Вони разом із завідувачем бібліотеки Л.О.Глущенко відзначили грамотами і подарунками найактивніших студентів: Хомякову Т., Потурайко С., Ющенко В., Короп А., Андрійченко С., Ходос О., Рижкову В.

Дата опублікування: 2017-11-16

https://reklamnoe-agentstvo.push-k.ua/ реклама.