День відкритих дверей -2017 на Криворізькому факультеті НУ "ОЮА"

Традиційно в грудні місяці Криворізький факультет широко відчинив свої двері перед майбутніми абітурієнтами. В цьому році в один день з Національним університетом «Одеська юридична академія», на його Криворізькому факультеті і Криворізькому юридичному коледжі в новій і незвичайній формі був проведений День відкритих дверей під гаслом: «Скуштуй смак студентського життя!».

В ошатному, красивому і затишному холі Криворізького факультету НУ «ОЮА» під живу музику скрипки, кожного гостя зустрічали студенти та викладачі факультету й коледжу. В результаті добре проведеної рекламної кампанії в регіональних ЗМІ та профорієнтаційної роботи в середньоосвітніх школах про День відкритих дверей, в аудиторії, що налічує майже сто місць не було де впасти яблуку. Перед старшокласниками та їх батьками виступили в.о. декана Криворізького факультету В.Г.Залужний, в.о. директора Криворізького юридичного коледжу Ю.К. Лєскова-Годлевська, заступник декана з навчально-виховної роботи О.М. Стець і відповідальний секретар відбіркової комісії О.Ю. Білошенко. Були продемонстровані фільм про славну історію Національного університету «Одеська юридична академія», слайди зі студентського життя факультету, сюжет про випускників НУ «ОЮА», які навчалися в Кривому Розі.

Після зустрічі всі гості, а також студенти, що до них приєдналися мали можливість ознайомитись з роботою поліграфа, люб'язно наданого компанією «Stimul», працівники якої ознайомили з роботою і призначенням детектора брехні.

Для гостей була проведена екскурсія по навчальному корпусу факультету, під час якої вони ознайомилися з матеріально-технічною базою, умовами навчання. У криміналістичної лабораторії була продемонстровано процедура зняття слідів відбитків пальців рук, в моделі залу судових засідань за участю старшокласників проведена квест-гра судового засідання. Пізнавальною була презентація студентського наукового життя на факультеті від заступника декана з науково-методичної роботи М.Х. Амаряна, а також спеціалізованих кабінетів іноземних мов, криміналістики, канонічного права, інформатики, бібліотеки і нещодавно відкритої виставки репродукцій художніх робіт Івана Айвазовського. Батьки старшокласників мали можливість поспілкуватися з викладачами на кафедрах, зі співробітниками деканату, а також з самими студентами.

Ознайомлення з факультетом завершилося в студентському кафе «Феміда», де в теплій, затишній обстановці зі свічками гості пригощалися чаєм з круасанами та тістечками від шеф-кухаря кафе. Студрада факультету підготувала художні номери - виконання популярних пісень кращими голосами факультету - Олександрою Амеліною і Владом Правіленком. голова Студентського наукового товариства Валерія Ніколайцева провела цікаву вікторину з правознавства та відповіла на всі питання, які залишилися у гостей.

По завершенню заходу задоволені гості отримали сувеніри з логотипами НУ «ОЮА», рекламну продукцію навчального закладу та робили фото на згадку.

Позитивні відгуки, які залишали гості вселяють надію, що вони вже зробили свій вибір свого ВНЗ, і в 2018 році увійдуть в дружню студентську сім'ю, ставши студентами Національного університету «Одеська юридична академія».

Дата опублікування: 2017-12-12

Описание Рекламное агентство на нашем сайте.