Реклама НУ ОЮА

Наші партнери

Education.ua:
Образование в Украине Образование в Украине


Стажування для юристів

Корисні посилання

Національна бібліотека України імені
В. І. Вернадського


Рада Європи Європейський простір (Офіційна сторінка)

Президент України (Офiцiйна сторінка)

Верховної Ради України (Офіційний портал )

Урядовий портал

Конституційний Суд України

Верховний Суд України

Вищий господарський суд України (офіційна сторінка)

Судова влада України

Генеральна прокуратура України (офіційна сторінка)

Служба безпеки України

Міністерство освіти і науки України (офіційна сторінка)

Міністерство юстиції України (офіційна сторінка)

Міністерство внутрішніх справ України

Державна фіскальна служба України

Державна міграційна служба України

Дніпропетровська обласна державна адміністрація

Дніпропетровська обласна рада (офіційна сторінка)

Виконком Криворізької міської ради

Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни

Нотаріальна палата України (офіційна сторінка)

Офіційний вісник України (електронне видання)

ЛІГА:ЗАКОН - Головний правовой портал Украины

Ліга студентів Асоціації правників України

Сайт міста Кривого Рогу

Сайт міста Одеси


Архів новин
Назад 
День відкритих дверей -2017 на Криворізькому факультеті НУ "ОЮА"


Традиційно в грудні місяці Криворізький факультет широко відчинив свої двері перед майбутніми абітурієнтами. В цьому році в один день з Національним університетом «Одеська юридична академія», на його Криворізькому факультеті і Криворізькому юридичному коледжі в новій і незвичайній формі був проведений День відкритих дверей під гаслом: «Скуштуй смак студентського життя!».

В ошатному, красивому і затишному холі Криворізького факультету НУ «ОЮА» під живу музику скрипки, кожного гостя зустрічали студенти та викладачі факультету й коледжу. В результаті добре проведеної рекламної кампанії в регіональних ЗМІ та профорієнтаційної роботи в середньоосвітніх школах про День відкритих дверей, в аудиторії, що налічує майже сто місць не було де впасти яблуку. Перед старшокласниками та їх батьками виступили в.о. декана Криворізького факультету В.Г.Залужний, в.о. директора Криворізького юридичного коледжу Ю.К. Лєскова-Годлевська, заступник декана з навчально-виховної роботи О.М. Стець і відповідальний секретар відбіркової комісії О.Ю. Білошенко. Були продемонстровані фільм про славну історію Національного університету «Одеська юридична академія», слайди зі студентського життя факультету, сюжет про випускників НУ «ОЮА», які навчалися в Кривому Розі.

Після зустрічі всі гості, а також студенти, що до них приєдналися мали можливість ознайомитись з роботою поліграфа, люб'язно наданого компанією «Stimul», працівники якої ознайомили з роботою і призначенням детектора брехні.

Для гостей була проведена екскурсія по навчальному корпусу факультету, під час якої вони ознайомилися з матеріально-технічною базою, умовами навчання. У криміналістичної лабораторії була продемонстровано процедура зняття слідів відбитків пальців рук, в моделі залу судових засідань за участю старшокласників проведена квест-гра судового засідання. Пізнавальною була презентація студентського наукового життя на факультеті від заступника декана з науково-методичної роботи М.Х. Амаряна, а також спеціалізованих кабінетів іноземних мов, криміналістики, канонічного права, інформатики, бібліотеки і нещодавно відкритої виставки репродукцій художніх робіт Івана Айвазовського. Батьки старшокласників мали можливість поспілкуватися з викладачами на кафедрах, зі співробітниками деканату, а також з самими студентами.

Ознайомлення з факультетом завершилося в студентському кафе «Феміда», де в теплій, затишній обстановці зі свічками гості пригощалися чаєм з круасанами та тістечками від шеф-кухаря кафе. Студрада факультету підготувала художні номери - виконання популярних пісень кращими голосами факультету - Олександрою Амеліною і Владом Правіленком. голова Студентського наукового товариства Валерія Ніколайцева провела цікаву вікторину з правознавства та відповіла на всі питання, які залишилися у гостей.

По завершенню заходу задоволені гості отримали сувеніри з логотипами НУ «ОЮА», рекламну продукцію навчального закладу та робили фото на згадку.

Позитивні відгуки, які залишали гості вселяють надію, що вони вже зробили свій вибір свого ВНЗ, і в 2018 році увійдуть в дружню студентську сім'ю, ставши студентами Національного університету «Одеська юридична академія».


Дата опублікування: 2017-12-12


Студентам
- Тестування
Бакалавр
- Денне відділення
    • 1 курс
    • 2 курс
    • 3 курс
    • 4 курс
- Заочне відділення
    • 4 курс
    • 5 курс
    • 6 курс
- ФЗН №2
    • 3 курс
    • 4 курс
    • 5 курс
Магістр
- Денне відділення
    • 1 курс
• 2 курс
- Заочне відділення
    • 1 курс
Молодший спеціаліст
- Юридичний коледж
    • 1 курс
    • 2 курс
    • 3 курс


Алфавітний показчик

PostgreSQL powered Official Vkontakte group
© 2006-2019 Національний університет «Одеська юридична академія». Кривий Ріг, Україна.
Описание Рекламное агентство на нашем сайте.