День відкритих дверей 2018 на Криворізькому факультеті Національного університету «Одеська юридична академія»

На Криворізькому факультеті Національного університету «Одеська юридична академія» минулої суботи пройшов День відкритих дверей на який майбутні студенти прийшли зі своїми батьками і змогли особисто ознайомиться з умовами навчання, змогли поспілкуватися з професорсько-викладацьким складом, побачити матеріально-технічну базу факультету.
Секретар відбіркової комісії Білошенко Олена Юріївна детально познайомила з умовами прийому в НУ «ОЮА» в 2018 році, в.о. декана факультету Віталій Григорович Залужний розповів про переваги навчання в Національному університеті «Одеська юридична академія».
Абітурієнтам та їх батькам на зустрічі з керівництвом факультету розповіли про спеціальності та кваліфікаційні рівні підготовки на факультеті, перспективи працевлаштування. В.о. директора коледжу Лєскова-Годлевська Юлія Кимівна познайомила всіх присутніх з правилами вступу та умовами навчання в юридичному коледжі.
Після зустрічі в аудиторії гостей познайомили зі структурою факультету, спеціалізованими кабінетами, бібліотекою. Великий інтерес викликало знайомство з криміналістичною лабораторією, вибухо-технічною лабораторією та спеціалістом кінологом-вибухотехніком, які були люб'язно представлені Криворізьким відділом національної поліції ГУНП в Дніпропетровській області під час Дня відкритих дверей Криворізького факультету НУ «ОЮА».
Абітурієнти з батьками познайомилися з умовами навчання на факультеті створені для комфортного навчання студентів. Студентська рада підготував в кафе Криворізького факультету «ФЕМІДА» імпровізований концерт, правову вікторину, розповіли про студентське життя на факультеті, спортивних і культурних заходах і наостанок усіх гостей пригостили гарячим чаєм і свіжою випічкою.
На завершення заходу абітурієнти особисто поспілкуватися з адміністрацією, викладачами та студентами Криворізького факультету, зробили фотографії у фотобанера та інсталяції факультету.
Побажаємо успіху нашим абітурієнтам при здачі ЗНО і сподіваємося зустріти їх в якості вже наших студентів!

Дата опублікування: 2018-03-30