Відкриття оновленого кабінету IT-технологій на Криворізькому факультеті НУ «ОЮА»

На Криворізькому факультеті Національного університету «Одеська юридична академія» відкрився на базі кабінету інформатики, кабінет IT-технологій, який обладнаний 25 робочими місцями.
На факультеті тепер є можливість у студентів вільно проходити підготовку до держ.екзамену, до зовнішнього незалежного тестування для вступу до магістратури. Крім того, майже всі дисципліни майбутніх юристів передбачають електронні джерела, практичні завдання і тести, а також оновлені комп'ютери необхідні для високого рівня володіння комп'ютерною технікою, так як неможливо бути висококваліфікованим юристом без використання електронних ресурсів або не мати навичок оперативної роботи з базами даних, законодавчої базою і т.д.
Наслідуючи приклад Національного університету «Одеська юридична академія», на Криворізькому факультеті, з метою отримання необхідних знань у сфері інформаційних технологій і правової інформатики, створюються всі умови для студентів, - підкреслив Віталій Григорович Залужний, в.о. декана Криворізького факультету НУ «ОЮА».
Крім відновленої техніки та необхідного обладнання, забезпечена безперебійна подача високошвидкісного і безперебійного Інтернету, створено Wi-Fi мережу, що покриває будівлю факультету, оновлено комп'ютерну техніку в електронній бібліотеці і встановлена охоронна сигналізація.
Дотримуючись ідеї, яку висловив президент Національного університету «Одеська юридична академія» Сергій Васильович Ківалов на відкритті IT-центру в НУ «ОЮА»: «Все, що пов'язано з IT- сферою - це майбутнє, і ось це майбутнє вже сьогодні є в нашому університеті ... », на Криворізькому факультеті також впроваджуються інформаційні технології в навчальний процес. Разом з іншими позитивними перетвореннями на факультеті, керівництвом структурного підрозділу НУ «ОЮА» в Кривому Розі, створюються зручні, сучасні, цікаві та комфортні умови для навчального процесу і виховання майбутніх юристів.

Дата опублікування: 2018-04-25