Реклама НУ ОЮА

Наші партнери

Education.ua:
Образование в Украине Образование в Украине


Стажування для юристів

Корисні посилання

Національна бібліотека України імені
В. І. Вернадського


Рада Європи Європейський простір (Офіційна сторінка)

Президент України (Офiцiйна сторінка)

Верховної Ради України (Офіційний портал )

Урядовий портал

Конституційний Суд України

Верховний Суд України

Вищий господарський суд України (офіційна сторінка)

Судова влада України

Генеральна прокуратура України (офіційна сторінка)

Служба безпеки України

Міністерство освіти і науки України (офіційна сторінка)

Міністерство юстиції України (офіційна сторінка)

Міністерство внутрішніх справ України

Державна фіскальна служба України

Державна міграційна служба України

Дніпропетровська обласна державна адміністрація

Дніпропетровська обласна рада (офіційна сторінка)

Виконком Криворізької міської ради

Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни

Нотаріальна палата України (офіційна сторінка)

Офіційний вісник України (електронне видання)

ЛІГА:ЗАКОН - Головний правовой портал Украины

Ліга студентів Асоціації правників України

Сайт міста Кривого Рогу

Сайт міста Одеси


Архів новин
Назад 
Прес-конференція на Криворізькому факультеті Національного університету «Одеська юридична академія» до Дня журналіста України

5 червня 2018 року на Криворізькому факультеті Національного університету «Одеська юридична академія» в затишній читальній залі відбулася прес-конференція з нагоди Дня журналіста в Україні, на яку були запрошені представники регіональних ЗМІ: ДТРК «КРИВОРІЖЖЯ», ТРК «РУДАНА», загальноміські газети «Червоний гірник», «Домашня газета» та низка електронних ресурсів.
Прес-конференція була присвячена проблемам захисту прав журналіста в Україні, удосконалення професійних навичок та потреби профільної освіти в Кривому Розі.
У вступному слові заступник декана з навчально-виховної роботи Криворізького факультету НУ «ОЮА» к.ю.н., доцент і адвокат Стець Олег Миколайович зазначив, що журналістика – одна з найцікавіших професій, жодна інша галузь людської діяльності не дає такої можливості для самореалізації. Адже в сучасну епоху стрімкого злету інформаційних технологій, активного розвитку медійного ринку професія журналіста навіть більш престижна, ніж в минулі часи, і обіцяє грандіозні можливості. У Кривому Розі, як великому індустріальному місті з 650-ти – тисячним населенням є багато креативних юнаків і дівчат, яким можуть запропонувати отримати на Криворізькому факультеті НУ «ОЮА» якісну освіту за спеціальністю "Журналістика". Так як, в ідеалі журналісту потрібна гуманітарна освіта, а гарна базова освіта для журналіста зазвичай, крім природних наук, літератури, мови, політичних наук включає – право. Тому, унікальне поєднання професорсько-викладацького потенціалу та матеріальної бази Криворізького факультету Національного університету «Одеська юридична академія» надає можливості здійснювати підготовку не тільки майбутніх юристів, а й журналістів у Кривому Розі. Адже, підготовка майбутніх журналістів на Криворізькому факультеті НУ «ОЮА» здійснюватиметься саме за спеціальністю ЖУРНАЛІСТИКА , що матиме свої переваги, одна з яких надання якісних знань, в т.ч. з права, що дозволить вміло, професійно і законно здійснювати журналістську діяльність, що сприятиме підвищенню не тільки майстерності журналіста, а й захисту його професійних прав.
Крім того, Стець О.М. повідав про відкриття на базі юридичної клініки Криворізького факультету НУ «ОЮА» Центру правового захисту журналістів, що викликало також зацікавленість у присутніх представників мас-медіа.
Завідувач кафедри соціально-політичних та економічних дисциплін Криворізького факультету к.і.н., доцент Барабаш Наталя Олександрівна у своєму виступі говорила про один з наймолодших підрозділів Національного університету «Одеська юридична академія» – факультет журналістики. Він був створений у 2013 році як факультет з підготовки високого рівня фахівців за освітніми програмами «журналістика» та «реклама і зв'язки з громадськістю", ставить за мету забезпечення фундаментальних знань з теорії та практики журналістики, реклами і зв'язків з громадськістю, масової комунікації, прикладних соціально-комунікаційних технологій, стилістики, лінгвістики, медіапсихології, міжкультурних і аудіовізуальних комунікацій, веб-дизайну тощо. Сьогодні професорсько-викладацький склад кафедри соціально-політичних та економічних дисциплін Криворізького факультету готовий долучитися до молодої команди однодумців з факультету журналістики НУ "ОЮА" й розпочати підготовку бакалаврів зі спеціальності "Журналістика". Під час прес-конференції було продемонстровано відеозвернення випускників Криворізького факультету НУ «ОЮА», які сьогодні з отриманою юридичною освітою працюють в медійній сфері. Вони є гордістю нашого факультету, оскільки вдало поєднують знання з юриспруденції з практичною діяльністю у журналістській сфері. Отже, сьогодні факультет має інтелектуальний потенціал та достатню матеріальну базу для підготовки не тільки майбутніх юристів, а й журналістів.
Відповідальний секретар приймальної комісії Криворізького факультету НУ «ОЮА» Білошенко Олена Юріївна розповіла про умови вступу до НУ «ОЮА» у 2018 році, про новації вступної кампанії і особливості вступу на спеціальність «ЖУРНАЛІСТИКА».
Наприкінці прес-конференції від присутніх представників ЗМІ надходили питання, щодо умов навчання на Криворізькому факультеті НУ «ОЮА», а також надходили пропозиції щодо подальшої співпраці з факультетом.
З привітаннями з нагоди професійного свята журналістів та музикального подарунку від студентки 4-го курсу Олександри Амеліної завершилася прес-конференція.
Сподіваємось, що Криворізький факультет Національного університету «Одеська юридична академія», як центр правової освіти і науки на Придніпров`ї, стане тепер ще центром правового захисту та освіти журналістів в Кривому Розі.


Больше фото по ссылке: https://www.facebook.com/krog.onua.edu.ua/posts/675527752779418


Дата опублікування: 2018-06-06


Студентам
- Тестування
Бакалавр
- Денне відділення
    • 1 курс
    • 2 курс
    • 3 курс
    • 4 курс
- Заочне відділення
    • 4 курс
    • 5 курс
    • 6 курс
- ФЗН №2
    • 3 курс
    • 4 курс
    • 5 курс
Магістр
- Денне відділення
    • 1 курс
• 2 курс
- Заочне відділення
    • 1 курс
Молодший спеціаліст
- Юридичний коледж
    • 1 курс
    • 2 курс
    • 3 курс


Алфавітний показчик

PostgreSQL powered Official Vkontakte group
© 2006-2019 Національний університет «Одеська юридична академія». Кривий Ріг, Україна.
Подробное описание Рекламное агентство у нас на сайте.