Брейн-ринг на Криворізькому факультеті НУ «ОЮА»

19 жовтня 2018 року на базі Криворізького факультету Національного університету «Одеська юридична академія» викладачами кафедри кримінально-правових дисциплін була проведена інтелектуальна гра брейн-ринг «Україна – європейська правова держава», в якій прийняли участь учні Криворізької гімназії № 91, Криворізької спеціалізованої школи І – ІІІ ступенів № 70 та студенти Криворізького державного комерційно-економічного технікуму.
Захід почався вітальним словом в.о. декана Криворізького факультету Національного університету «Одеська юридична академія» Залужного Віталія Григоровича, який побажав успіху командам гравців та легкої перемоги. Інтелектуальна гра складалась з трьох етапів: вирішення тестів, розв’язання завдань та розгадування кросворду. На кожному етапі команди показали високий рівень загальноправових знань та знань у сфері прав та свобод людини.
Під час підрахунку балів та визначення переможців, учасники гри спілкувалися між собою з питань євроінтеграційних процесів України і сучасних правових доктрин у Дебатному клубі Криворізького факультету Національного університету «Одеська юридична академія», створеного за ініциативи заступника декана з навчально-виховної роботи доцента, к.ю.н. Стеця Олега Миколайовича. Відповідно до набраних балів – третє місце зайняли команда «Незалежні», друге – «Честь та закон», перше – «Леді в законі» Криворізької гімназії № 91.
Всі учасники отримали сертифікати, що підтверджують їх участь у брейн-ринзі «Україна – європейська правова держава». На думку, старшого викладача кафедри кримінально-правових дисциплін Криворізького факультету НУ «ОЮА» Погорілецької А.В., такі заходи сприяють старшокласникам зробити правильний вибір щодо майбутньої професії і закладу вищої освіти, а саме – Національного університету «Одеська юридична академія».

Дата опублікування: 2018-10-24