Екскурсія до музею пам’яті загиблих воїнів-афганців у Кривому Розі

Криворізький факультет та Криворізький юридичний коледж Національного університету «Одеська юридична академія» значну увагу при підготовці молодих правознавців приділяє проблемі виховання молоді. Досвідченні викладачі факультету проводять заходи виховного і правового характеру, формуючи певні умови для виховання майбутніх юристів.
Кафедрою кримінально-правових дисциплін Криворізького факультету Національного університету «Одеська юридична академія» 23 жовтня 2018 р. у особі старших викладачів Аненнко О.С., Бобошко О.М., Зубакова П.М., Погорілецької А.В. було організовано екскурсію студентів факультету до музею пам’яті загиблих воїнів-афганців при Храмі на ім’я ікони Божої Матері «Взискания загиблих».
В експозиції музею студенти ознамились з інформацією щодо земляків, що загинули у локальних війнах в Афганістані, Анголі, Кубі, Лівану, Іраку, Югославії. На стендах представлено зброю, листи до рідних та друзів, предмети побуту, військове спорядження, особисті речі земляків, які загинули у Афганістані в 1979-1989 рр., а також афганські грошові одиниці, книги афганською мовою тощо.
Цікавим є той факт, що у жовтні 2010 року в приміщенні Храму на ім’я ікони Божої Матері «Взискания загиблих» (настоятель отець Анатолій) відкрито Духовно-Патріотичний центр і організовано музей бойової Слави, з відповідною експозицією, яка складається зі стендів і фотографій музею, які розповідають про події 1979-1989 рр., про військові будні воїнів-афганців. На сьогоднішній день в даному музеї зібрано багато історичних матеріалів: особисті речі, нагороди, бойові реліквії, листи, фотографії, які надали самі «афганці» і родичі загиблих героїв.
Студенти Криворізького факультету та Криворізького юридичного коледжу Національного університету «Одеська юридична академія» оглянули також експозицію фотоматеріалу, який присвячений острову Даманський, де велися запеклі бої прикордонників.

Дата опублікування: 2018-10-24