День відкритих дверей на КФ НУ "ОЮА"

Не так давно почався новий навчальний рік, але профорієнтаційна робота з майбутніми абітурієнтами йде повним ходом: проведені інформаційні зустрічі, почалася реклама учбового закладу як в Кривому Розі, так і в Дніпропетровській області та сусідніх областях. Теплим осіннім днем порадувала субота 20-го жовтня, коли на Криворізькому факультеті і Криворізькому юридичному коледжі Національного університету «Одеська юридична академия» відбувся День відкритих дверей, який надав можливість майбутнім абітурієнтам та їх батькам особисто ознайомитись з умовами навчання, поспілкувалися з професорсько-викладацьким складом, побачили оновлену матеріально-технічну базу факультету.
Секретар відбіркової комісії Криворізького факультету О.Ю. Білошенко детально ознайомила з недавно прийнятими Міністерством освіти умовами прийому в 2019 році, в.о. декана факультету Віталій Григорович Залужний розповів про переваги навчання в Національному університеті «Одеська юридична академія».
Абітурієнтам та їх батькам на зустрічі з керівництвом факультету розповіли про спеціальності та кваліфікаційні рівні підготовки на факультеті, перспективи працевлаштування. В.о. директора юридичного коледжу Юлія Кимівна Лєскова-Годлевська ознайомила всіх присутніх з правилами вступу та умовами навчання на базі 9-ти та 11-ти класів в коледжі.
Гості побачили структуру факультету, спеціалізовані кабінети, бібліотеку, новостворені спортивну базу і лабораторію. Підвищений інтерес викликала криміналістична лабораторія Експертно-криміналістичної служби Криворізького відділення національної поліції ГУНП в Дніпропетровській області.
У теплій сімейній атмосфері завершився захід у студентському кафе факультету «ФЕМІДА», де перед гостями виступила голова Студентського наукового товариства Криворізького факультету, студентка 2-го курсу магістратури Ніколайцева Валерія, повідавши про створені умови і студентське життя на факультеті. Під веселі пісні у виконанні Амеліної Олександри і Правиленка Владислава Студактив пригощав всіх гарячим чаєм і свіжою випічкою. З побажаннями вдалої здачі ЗНО закінчився День відкритих дверей.
Сподіваємося, що така перша зустріч в новому навчальному році сприятиме зробити правильний вибір старшокласникам, та звернути увагу на ті дисципліни, що винесені для здачі ЗНО для подальшого вступу до НУ «ОЮА» в 2019 році.

Больше фото по ссылке: https://www.facebook.com/krog.onua.edu.ua/posts/809438589388333

Дата опублікування: 2018-10-24