Проорієнтаційні зустрічі студентів з представниками Національної поліції в Кривому Розі

7 листопада 2018 року минуло три роки, як в Україні діє Закон України «Про Національну поліцію». Цим Законом було реформовано правоохоронну систему в державі. З цієї нагоди на Криворізькому факультеті та в Криворізькому юридичному коледжі Національного університету «Одеська юридична академія» за сприянням в.о. декана Криворізького факультету Залужного В.Г. пройшло ряд заходів. Так 8 листопада 2018 року відбулася зустріч студентів з заступником начальника Криворізького відділу поліції по роботі з персоналом, підполковником поліції Романовою Ольгою Іванівною. В рамках зустрічі студенти мали можливість поспілкуватися на предмет працевлаштування в органи Національної поліції, проходження умов конкурсу, особливостей служби в поліції. Така зустріч є не випадковою, так як керівництво Криворізького відділу поліції проявили ініціативу щодо зустрічі зі студентами в нашому навчальному закладі. За прикладом випускників, що навчалися на Криворізькому факультеті і показали високий рівень знань на конкурсному відборі на посади слідчих в органи поліції Дніпропетровської області, представники Національної поліції зробили гарний висновок щодо рівня підготовки на Криворізькому факультеті НУ «ОЮА».
Напередодні зустрічі з представниками Нац. поліції , студенти Криворізького факультету та Криворізького юридичного коледжу на запрошення випускниці Криворізького факультету Аліни Кравець, що очолює прес-службу Управління патрульної поліції в місті Кривому Розі, відвідали Управління патрульної поліції у Кривому Розі. Для студентів було цікавим організація підрозділів Управління національної поліції. Була продемонстрована робота поліцейських, спортивна база, умови проходження служби та можливості поповнення лав Національної поліції.
Подібні заходи сприяють розширення професійного світогляду у студентів, профорієнтації та надають можливості визначитись з професією по закінченню Національного університету «Одеська юридична академія».

Дата опублікування: 2018-11-22