Студенти Криворізького юридичного коледжу та Криворізького факультету відзначили День української писемності та мови

З нагоди Дня української писемності та мови в бібліотеці Криворізького факультету НУ «ОЮА» відбувся «круглий стіл» на тему: «Мовна політика на теренах України: історія та сучасний стан», організований кафедрою соціально-політичних та економічних дисциплін разом з бібліотекою та Криворізьким юридичним коледжем.
У заході взяли участь декан Криворізького факультету НУ «ОЮА» В.Г.Залужний, директор Криворізького юридичного коледжу Ю.К.Лескова-Годлевська, провідний бібліотекар С.В.Муханова, викладачі та студенти Криворізького юридичного коледжу та Криворізького факультету НУ «ОЮА».
Із вітальним словом до присутніх звернулася завідувач кафедри соціально-політичних та економічних дисциплін Криворізького факультету НУ «ОЮА», кандидат історичних наук, доцент Н.О.Барабаш. Вона наголосила на особливому значенні цього свята для зростання української нації в сучасних умовах, підкреслила, що ми маємо оберігати та плекати українську мову.
Віртуальну мандрівку у світ книжок, в історію бібліотечної справи на Криворіжжі за допомогою мультимедійної презентації організувала Г.П.Бовдуй – гість факультету – завідувач бібліотеки-філіалу № 10 КЗК «Міська бібліотека для дорослих» Криворізької міськради.
Під час жвавої дискусії учасники «круглого столу» обговорили проблеми, які стосувалися мовної політики в Україні: її витоків та еволюції, її пріоритетів, законодавчої бази.
На завершення «круглого столу» декан факультету В.Г.Залужний, директор коледжу Ю.К.Лескова-Годлевська у своїх виступах заявили про готовність підтримувати студентів у їх зусиллях щодо опанування української мови, вдосконалення мовних знань.
Вони відзначили грамотами і подарунками найактивніших студентів: Хомякову Тетяну, Леонову Олену, Івашка Андрія, Михайлову Юлію, Моцну Анастасію, Леонідову Карину, Любченко Надію.

Дата опублікування: 2018-11-22