Науково-практична студентська міжвузівська конференція до 20-річчя Криворізького факультету НУ «ОЮА»

Реформа правоохоронних органів повинна стати фундаментом для подальших демократичних перетворень.
Основним завданням правоохоронних органів є охорона правопорядку та існуючого устрою. Від того, на чиєму боці будуть правоохоронці – старого нереформованого чи реформованого – залежить успіх реформ. У впровадженні демократичних реформ на правоохоронні органи покладається завдання боротьби з корупцією, тобто руйнування старих зв’язків, що гальмують перетворення.
Так постановили учасники III – ї науково-практичної студентської міжвузівської конференції на тему «Актуальні проблеми реформування судових та правоохоронних органів в умовах сьогодення.
З метою відзначення 20-річчя Криворізькому факультету Національного університету «Одеська юридична академія», студентство провело публічний діалог щодо реформ, залучивши студентів з відокремленого підрозділу Запоріжського інституту економіки та інформаційних технологій у м. Кривому Розї, Криворізького державного педагогічного університету, Криворізького національного університету.
По матеріалам виступів було надруковано збірник наукових тез , в яких знаходять відгуки присв’ячені напрямам розвитку кримінального та кримінального процесуального права, методам та прийомам криміналістики та кримінології.
Автори наукових тез приділяли увагу питанням впровадження пробації в Україні, способам протидії корупції в органах публічної влади, новаціям тактики розшуку зниклих осіб, та ін.
Таким чином студенти відзначили ювілей свого факультету та поглибили знання національного та зарубіжного законодавства.

Дата опублікування: 2018-11-23