Фотоконкурс-2018

17 грудня 2018 року на Криворізькому факультеті Національного університету «Одеська юридична академія» відбулось підведення підсумків конкурсу фотографій «Маю право!». Конкурс проводився з вересня по грудень 2018 р. відповідно до плану реалізації проекту «Криворізький факультет НУ "ОЮА" - допомога громаді в профілактиці безпечного життя молоді». Учасниками конкурсу стали громадяни міста Кривий Ріг, які захоплюються фотографією, віком від 12 до 17 років.
Загалом на конкурс було подано фотороботи від 54 учнів різних середніх навчальних закладів міста (КЗСШ №4, КЗШ № 78, КЗШ № 69, КЗШ № 73, КЗШ №62, КЗШ № 44, КЗШ №59, КГ №91, КЗШ №86, КЗШ № 61, Тернівського ліцею, КЗШ № 99, КНВК № 35 «Імпульс», КГ № 127, КЗШ № 114, КЗШ № 102, КЗШ № 100, КЗШ № 94) та вихованців фотогуртка КПНЗ ”Станція юних техників” Тернівського району м. Кривого Рогу.
На запрошення адміністрації КФ НУ «ОЮА» до складу конкурсного журі увійшли відомі у нашому місті спеціалісти: Пономарьов Максим (головний оператор ТРК Рудана), Роман Медведєв (фотограф, фотостудія «Repa Studio») та Місюкевич Олена (методист координаційно-методичного відділу КПНЗ «МПДЮТ «Горицвіт» КМР).
Конкурсним журі було відзначено у трьох номінаціях за віковими групами авторів найкращих фоторобіт:
«Хроніка навчального життя» старша вікова група
Диплом І ступеня - Табунщик Анна, учениця 10 класу КГ № 127; фоторобота «Щедрість рідної землі»;
Диплом ІІ ступеня - Пасько Роман, учень 10 класу КЗШ №61; фоторобота «Правознавці»;
Диплом ІІІ ступеня - Грушка Вікторія, учениця 9 класу КЗШ №99; фоторобота «Цікаві зустрічі».
«Хроніка навчального життя» середня вікова група
Диплом І ступеня - Штефан Катерина, вихованка фотогуртка КПНЗ «Станція юних техників» Тернівського району м. Кривого Рогу; фоторобота «Майбутні академіки-1»;
Диплом ІІ ступеня - Димченко Катерина, учениця 7 класу КЗШ № 102, фоторобота «Так просто не спіймати»;
Диплом ІІІ ступеня - Молчанов Антон, ученик 7 класу Тернівського ліцею, фоторобота «Не всі доживають до кінця уроків».
Диплом ІІІ ступеня - П'ята Віка, вихованка фотогуртка КПНЗ «Станція юних техників» Тернівського району м. Кривого Рогу; фоторобота «Юність справжнє щастя».
«Праця» середня вікова група
Диплом І ступеня - Дементієнко Яна, учениця 7 класу КЗШ № 73; фоторобота «Підкова щастя».
«Портрет» старша вікова група
Диплом ІІ ступеня - Пелипець Софія, вихованка фотогуртка КПНЗ «Станція юних техників» Тернівського району м. Кривого Рогу; фоторобота «Творча робота»;
Диплом ІІІ ступеня - Білокрилець Юлія, учениця 11 класу КЗШ № 78;; фоторобота «На березі».
«Портрет» середня вікова група
Диплом І ступеня - Царук Данило, учень КГ № 91; фоторобота «Кольорові будні»;
Диплом ІІ ступеня - Григоренко Валерія, учениця 9 класу КЗШ № 69; фоторобота «Дуже гаряче»;
Диплом ІІІ ступеня - Цесарчук Олександр, учень 6 класу КЗШ № 86;; фоторобота «Дівчина з голубом».
Особливий інтерес у членів журі виник до фотороботи «Маю право на родину» Коваленко Костянтина (учня 10 класу КЗШ № 61). Ця робота була відзначена спеціальним призом. Переможці конкурсу будуть нагороджені дипломами та цінними подарунками. Щиро вітаємо переможців!
РОБОТИ ПЕРЕМОЖЦІВ ФОТОКОНКУРСУ - 2018 (натиснути)

Дата опублікування: 2018-12-21

© 2006-2019 Національний університет «Одеська юридична академія». Кривий Ріг, Україна.