Національний університет «Одеська юридична академія» | Криворізький факультет - Про факультет(українська версія)

Реклама НУ ОЮА

Наші офіційні сторінки у соціальних мережах

Сторінка в Facebook

Сторінка в Instagram


Наші партнери

Education.ua:
Образование в Украине Образование в Украине


Стажування для юристів

Корисні посилання

Національна бібліотека України імені
В. І. Вернадського


Рада Європи Європейський простір (Офіційна сторінка)

Президент України (Офiцiйна сторінка)

Верховної Ради України (Офіційний портал )

Урядовий портал

Конституційний Суд України

Верховний Суд України

Вищий господарський суд України (офіційна сторінка)

Судова влада України

Генеральна прокуратура України (офіційна сторінка)

Служба безпеки України

Міністерство освіти і науки України (офіційна сторінка)

Міністерство юстиції України (офіційна сторінка)

Міністерство внутрішніх справ України

Державна фіскальна служба України

Державна міграційна служба України

Дніпропетровська обласна державна адміністрація

Дніпропетровська обласна рада (офіційна сторінка)

Виконком Криворізької міської ради

Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни

Нотаріальна палата України (офіційна сторінка)

Офіційний вісник України (електронне видання)

ЛІГА:ЗАКОН - Головний правовой портал Украины

Ліга студентів Асоціації правників України

Сайт міста Кривого Рогу

Сайт міста Одеси


Про факультет(українська версія)

Криворізький факультет Національного університету «Одеська юридична академія» є його структурним підрозділом у Кривому Розі Дніпропетровської області, який відрізняється «сімейною» обстановкою, індивідуальним підходом до студентів, якісною освітою і невеликою вартістю за навчання.

Криворізький факультет Національного університету «Одеська юридична академія» створений наказом Міністерства освіти і науки України від 15 червня 1998 року № 218, як Криворізький навчальний центр Одеської юридичної академії.

Необхідність створення цього структурного підрозділу Одеської юридичної академії була викликана великою потребою в кваліфікованих кадрах правоохоронних органів Кривого Рогу та Дніпропетровської області, а також з урахуванням потреби регіону та ближніх областей у висококваліфікованих фахівцях з права для роботи в судових органах, органах державної влади і місцевого самоврядування, підприємствах та організаціях.

Зараз на Криворізькому факультеті проводиться підготовка студентів на ОР "Бакалавр" за спеціальністю 081 "Право" (освітня програма "Кримінальна та цивільно-правова юстиція") та ОР "Магістр" за 3 спеціальностями: 081 "Право", 262 "Правохоронна діяльність" та 281 "Публічне управління та адміністрування". Загальна кількість студентів, що навчаються - понад 500 чоловік, які представляють майже всі регіони України.

Криворізький факультет Національного університету «Одеська юридична академія» як центр правової освіти й науки в Кривому Розі, зібрав кращий науковий потенціал, його викладачі брали активну участь у роботі комісії з розробки проекту Статуту територіальної громади Кривого Рогу, входять до складу експертної ради виконавчого комітету Криворізької міської ради (на громадських засадах), багато викладачів є радниками депутатів різних рівнів, працюють у провідних засобах масової інформації, є народними засідателями в судах, беруть участь у роботі виконавчих органів влади й роботі громадських організацій.

В Криворізькому факультеті за прикладом Національного університету «Одеська юридична академія» створено юридичну клініку для надання безоплатної правової допомоги малозабезпеченим верствам населення.

За заслуги у розвитку юридичної науки й практичну правову допомогу місту Кривому Рогу, місту з населенням понад 700 тис., викладачі Криворізького факультету представляються на нагородження до органів місцевого самоврядування Кривого Рогу та органів державної влади.

З 2008 року до червня 2017 року факультет очолював Кравець Василь Романович – кандидат юридичних наук, Заслужений юрист України, який довгий час був прокурором м. Кривого Рогу (1987-2005).

Сьогодні факультет очолює досвідчений фахівець в галузі правоохоронної діяльності, кандидат юридичних наук Залужний Віталій Григорович, який керував роботою по боротьбі з організованною злочинністю у Кривому Розі та успішно працював на інших керівних посадах органів МВС України.

Криворізький факультет має сучасну навчальну базу, що дозволяє на достатньо високому рівні стандартів організувати навчально-виховну роботу. Факультет розташований у центрі Кривого Рогу на головній магістралі міста - проспекті Миру. В учбовому корпусі площею 2 517 м2 в достатній кількості створені навчальні аудиторії, спеціалізовані кабінети, унікальна на Дніпропетровщині юридична електронна бібліотека та простора бібліотека з читальним залом на 78 місць, фондом довідкової та навчально-методичної правової літератури понад 32 000 друкованих примірників. До послуг студентів надано в безоплатне та безобмежене користування інформаційними системами та доступ до глобальної мережі Інтернет.

Щороку Криворізький факультет Національного університету «Одеська юридична академія» стає переможцем у міському конкурсі з благоустрою серед навчальних закладів в Кривому Розі.

Матеріальна база Криворізького факультету дозволяє не тільки забезпечувати якісний навчальний процес, а й соціальні потреби студентів. В приміщенні факультету постійно працює охайне студентське кафе «Феміда» з 2-ма залами на 96 місць, оснащене усім необхідним обладнання та устаткуванням для забезпечення гарячого харчування широкого асортименту та якісного обслуговування. Працює медичний пункт. Студентам з інших міст надається гуртожиток.

У студентів денної форми навчання є можливість поєднувати навчання з проходженням підготовки на військовій кафедрі.

Студенти приймають активну участь в роботі наукових гуртків, спортивних турнірах факультету з міні-футболу, настільного тенісу, боулінгу, шахів та шашок. Велика увага приділяється організації тематичних екскурсій по видатним історичним місцям та виїзних занять до Верховної Ради України, Конституційного Суду України, митних органів та експертних установ.

Координує роботу з організації навчально-виховного процесу та наукової діяльності в Криворізькому факультеті – кандидат юридичних наук, доцент Стець Олег Миколайович, заступник декана.

Слідуючи традиціям університету щодо різностороннього та гармонійного виховання майбутніх юристів, адміністрацією факультету щорічно в Криворізькому факультеті організовуються різноманітні культурно-розважальні заходи для студентства: «Студентська весна», «Свято майбутньої професії», традиційний конкурс ораторського мистецтва «Нащадки Цицерона», тематичні концерти та інші культурні акції на базі кращих розважальних молодіжних центрів та палаців культури міста.

В Криворізькому факультеті за підтримки декана факультету традиційно проводяться студентські благодійні акції «Студенти-дітям» для дітей сиріт. Крім того багато студентів є добровільними волонтерами при допомозі людям похилого віку з будинків пристарілих.

Викладачі та студенти факультету постійно беруть участь в роботі міжнародних та міжвузівських конференціях, конференціях, що проходять на базі Одеської юридичної академії, а також на базі Криворізького факультету НУ «ОЮА». Так, стало традицією проводити на факультеті започатковану десять років тому студентську наукову конференцію до Дня прав людини, в якій щорічно приймає участь понад 100 кращих студентів факультету, яка охоплює проблемні наукові питання з майже усіх навчальних дисциплін, що вивчаються студентами. За результатами роботи конференції видається Збірка наукових робіт учасників конференції. До того, щорічно, навесні в Криворізькому факультеті серед студентів ВУЗів Дніпропетровщини, проводиться міжвузівська наукова студентська конференція «Історико-правові читання».

Студенти мають можливість проходити переддипломну практику в судах, органах прокуратури та поліції, управліннях юстиції, органах місцевого самоврядування, в адвокатських об’єднаннях та нотаріальних конторах, в юридичних відділах підприємств та організацій. Після успішного проходження практики багатьом студентам пропонують працевлаштуватись в подальшому після отримання диплому спеціаліста.

Після закінчення навчання в Криворізькому факультеті випускники отримують диплом Національного університету «Одеська юридична академія» державного зразка українською та англійською мовами.

В Криворізькому факультеті створено усі умови для плідної роботи Студентського наукового товариства. Під керівництвом викладачів Криворізького факультету студенти приймають участь в підготовці своїх наукових статей та монографій.


Сьогодні, Криворізький факультет Національного університету «Одеська юридична академія» – це осередок правової освіти і науки в Кривому Розі та Дніпропетровській області. В його структурі функціонують 3 кафедри: кафедра кримінально-правових дисциплін, кафедра конституційного, міжнародного та приватного права та кафедра соціально-політичних та економічних дисциплін.

За останні роки, як до, так і після реорганізації Криворізького навчального центру Національного університету «Одеська юридична академія» в Криворізький факультет, організація навчальної, наукової та виховної роботи постійно удосконалюється.

Впровадження сучасних прогресивних інновацій в навчанні та гармонійне виховання майбутніх правознавців – основа організації навчального процесу в Криворізькому факультеті Національного університету «Одеська юридична академія».
Алфавітний показчик

PostgreSQL powered Official Vkontakte group
© 2006-2021 Національний університет «Одеська юридична академія». Кривий Ріг, Україна.