Image

Історія навчального закладу

Історія становлення та розвитку Криворізького факультету Національного університету «Одеська юридична академія» починається із створення Криворізького навчального центру Одеської юридичної академії наказом Міністерства освіти України № 218 від 15 червня 1998 року. Необхідність створення була викликана великою потребою в юридичних кадрах для підприємств, органів місцевого самоврядування, правоохоронних органів Кривого Рогу та усього Дніпропетровського регіону, а також прилеглих областей - Кіровоградської, Херсонської та Миколаївської. Ініціатива створення в Кривому Розі філії провідного юридичного вищого навчального закладу України - Одеської юридичної академії – належала регіональним органам внутрішніх справ, СБУ, районним судам і органам юстиції, а також міській та обласній владі.

Пропозицію про створення навчального центру в Кривому Розі щиро підтримав ректор Одеської державної юридичної академії академік Сергій Васильович Ківалов.
Велику допомогу в організації навчального центру надали співробітники навчального відділу, бухгалтерії, відділу кадрів Одеської юридичної академії. Значний внесок у становлення центру вніс проф. І. М. Сирота, який за дорученням керівництва академії вирішував багато практичних питань, пов'язаних з розміщенням центру, його обладнанням, оформленням первинної документації, підготовкою співробітників. Завдяки співробітництву з керівництвом міста восени 1998 року розпочали навчання студенти першого набору: 38 чоловік денної й 70 чоловік заочної форм навчання.
Спочатку навчальний центр розташовувався в одному з науково-дослідних інститутів міста, а з 2001 року знаходиться в триповерховій охайній будівлі, розташованій у центрі міста – по проспекту Миру, що належить академії.
У витоків створення центру стояли і брали активну участь у його розвитку перші керівники: директори Криворізького навчального центру Доровський В. О. (1998-1999 р.р.), Копайгора І. Д. (1999-2000 р.р.), Іваненко Г. В. (2000-2008 р.р.), Кравець В. Р.(2008-2017 р.р.), а також відповідальний секретар приймальної комісії ст. викладач Білошенко О.Ю.
З перших років існування навчальний центр користується популярністю серед молоді регіону, і вже уже у 2000 році щорічний набір становив 250 чоловік на усі форми навчання.
У рік відкриття в Кривому Розі філії Одеської юридичної академії, їй надано членство в Асоціації європейських університетів.

 

У 2000 році, за вагомий внесок у розвиток юридичної науки та освіти, Одеській юридичній академії надано статус – національної.
У зв’язку з розширенням переліку освітніх послуг, у 2010 році, Одеська національна юридична академія реорганізовується в Національний університет «Одеська юридична академія» - вищий державний навчальний заклад IV рівня акредитації, що отримав право випускати згідно ліцензійного обсягу не тільки фахівців з права, а й спеціалістів з інтелектуальної власності, політологів, соціологів, журналістів та спеціалістів з реклами і PR-технологій.
У тому ж році, Криворізький навчальний центр реорганізувався в Криворізький факультет Національного університету «Одеська юридична академія».
У 2012 році створено Криворізький юридичний фаховий коледж Національного університету «Одеська юридична академія», який готує фахових молодших бакалаврів на базі 9-ти та 11-ти класів і самостійно працює у стінах Криворізького факультету Національного університету «Одеська юридична академія».
Image
На сьогодні, на Криворізькому факультеті підготовка майбутніх юристів відбувається на денній та заочній формах навчання, а також навчаються студенти, що бажають отримати другу вищу освіту.
Відмінна навчально-матеріальна база та чудовий педагогічний колектив залучають молодь до Криворізького факультету на навчання.
Дотримуючись традицій Одеської юридичної академії, зростає авторитет закладу, зміцнюється професорсько-викладацький склад факультету кваліфікованими кадрами, поліпшується матеріально-технічна база, постійно удосконалюється організація навчального процесу.
На сьогодні на Криворізькому факультеті створено 3 кафедри, юридична клініка (центр безоплатної правової допомоги), працює Студентська рада, створено центр сприянню працевлаштування випускників, проводяться методичні семінари для викладачів. Систематично на базі Криворізького факультеті проходять міжвузівські студентські наукові заходи, наукові засідання МАН, створено Студентське наукове товариство, працюють правові і історичні гуртки для студентів, проводяться факультативи та організовані спортивні секції. Постійно створюються всі умови для духовного й культурно-спортивного розвитку студентів.
Image
Викладачі факультету - досвідчені педагоги та відомі науковці, автори монографій та наукових видань, мають великий авторитет серед студентів, з багатим досвідом практичної роботи, деякі продовжують поєднувати викладацьку діяльність і займатись адвокатською та правозахисною діяльністю.
Свій вагомий внесок у забезпечення навчального процесу та технічного супровіду на факультеті вкладають співробітники навчально-методичного відділу, бібліотеки, консультаційно-інформаційного центру, бухгалтерії та працівники матеріально-господарської частини.
Основні вектори роботи колективу Криворізького факультету та Криворізького юридичного фахового коледжу Національного університету «Одеська юридична академія» направлені на розвиток навчального закладу, подальшого підвищення авторитету правової науки та Одеської юридичної школи, удосконалення навчального процесу, популяризації та престижу юридичної професії серед молоді, розширення правових всеобучів та надання кваліфікованого правового захисту населенню. Гармонійне виховання та якісна підготовка майбутніх спеціалістів, зміцнення факультету науковими кадрами - запорука успішного професійного майбутнього наших випускників.
На Криворізькому факультеті Національного університету «Одеська юридична академія» підготовлені фахівці, які сьогодні очолюють районні прокуратури, працюють у центральних та місцевих органах виконавчої влади, судах, Службі безпеки України, займають ключові посади в органах юстиції та поліції, органах місцевого самоврядування, фіскальних органах, органах міграційної служби та служби надзвичайних ситуацій, працюють нотаріусами, адвокатами, юрисконсультами на підприємствах і банківських установах, займаються приватною юридичною практикою та ін., є науковцями і викладачами інших ВНЗ, громадськими діячами тощо, і при цьому гордо несуть звання випускника Одеської юридичної академії.*
Image

Meet The Team

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eium od tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Ut enim adm inim veniam, quis nostrud exercitation.
Image

Lucas Schultz

Image

Ara Dare

Image

Dimitri Abernathy

Інформація

Офіційний сайт Криворізького факультету та Криворізького юридичного фахового коледжу Національного університету "Одеська юридична академія".

Розпочни з нами своє успішне майбутнє!

Галерея