ЗАЛУЖНИЙ Віталій Григорович декан факультету

Про Криворізький факультет

Криворізький факультет Національного університету «Одеська юридична академія» є структурним підрозділом Національного університету «Одеська юридична академія» на Придніпров’ї, який відрізняється сімейною атмосферою, персональним підходом до кожного студента, якісною освітою і наданням високого рівня професійних знань.

Криворізький факультет Національного університету «Одеська юридична академія» створений наказом Міністерства освіти і науки України від 15 червня 1998 року № 218, як Криворізький навчальний центр Одеської юридичної академії, який реорганізовано у 2010 році у Криворізький факультет Національного університету «Одеська юридична академія».

Необхідність створення цього структурного підрозділу Одеської юридичної академії була викликана великою потребою в кваліфікованих кадрах правоохоронних органів Кривого Рогу та Дніпропетровської області, а також з урахуванням потреби регіону та ближніх областей у висококваліфікованих фахівцях з права для роботи в судових органах, органах державної влади і місцевого самоврядування, підприємствах та організаціях.

Зараз на Криворізькому факультеті проводиться підготовка студентів за освітніми рівнями:

1. Бакалавр:

- 081 «Право»;

2.Магістр:

- 081 «Право» (освітня програма: «Кримінальна юстиція», «Цивільна та господарська юстиція»);

- 262 «Правоохоронна діяльність»;

Загальна кількість студентів, що навчаються складає 600 чоловік, які представляють 16 регіонів України.

Криворізький факультет Національного університету «Одеська юридична академія» як центр правової освіти й науки в Кривому Розі, зібрав кращий науковий потенціал. З числа працюючих викладачів, захищено 2 докторських і 7 кандидатських робіт. Укріплений склад новими молодими вченими, які працюють на трьох кафедрах факультету; укладені договори з кафедрою військової підготовки, працює магістратура, покращується матеріальна база навчального закладу. Криворізький факультет має сучасну навчальну базу, що дозволяє на достатньо високому рівні стандартів організувати навчально-виховну роботу.

Факультет розташований у центрі Кривого Рогу на головній магістралі міста - проспекті Миру. В учбовому корпусі площею 2 517 кв.мв достатній кількості створені навчальні аудиторії, спеціалізовані кабінети, лабораторії, унікальна на Дніпропетровщині юридична електронна бібліотека та простора бібліотека з читальним залом на 78 місць, фондом довідкової та навчально-методичної правової літератури понад 35000 друкованих примірників. До послуг студентів надано в безоплатний та безобмежений доступ до глобальної мережі Інтернет.

Матеріальна база Криворізького факультету дозволяє не тільки забезпечувати якісний навчальний процес, а й соціальні потреби студентів. В приміщенні факультету постійно працює охайне студентське кафе «Феміда» з 2-ма залами на 70 місць, оснащене усім необхідним обладнання та устаткуванням для забезпечення гарячого харчування широкого асортименту та якісного обслуговування. Створена сучасна спортивна база, що складається з тренажерного залу, залу спортивної боротьби з татамі, залу з настільного тенісу та відповідною допоміжною інфраструктурою (душова, роздягальні). Працює пункт первинної медичної допомоги. Студентам з інших міст надається гуртожиток.

Щорічно факультет стає переможцем у міському конкурсі з благоустрою серед навчальних закладів Кривого Рогу.

За прикладом Національного університету «Одеська юридична академія» створено юридичну клініку для надання безоплатної правової допомоги малозабезпеченим верствам населення.

У студентів денної форми навчання є можливість поєднувати навчання з проходженням підготовки на військовій кафедрі.