Військова кафедра

На підставі укладених договорів з Національним авіаційним університетом на базі Криворізького коледжу Національного авіаційного університету студенти Криворізького факультету Національного університету «Одеська юридична академія», як юнаки так і дівчата, мають можливість, за бажанням, навчатися на кафедрі військової підготовки та отримати офіцерське звання разом з військовою спеціальністю в авіації.
Отримання офіцерського звання розширює можливості нашим випускникам при працевлаштуванні та сприяє в подальшому обіймати керівні посади в силових структурах.
Військова підготовка на кафедрі є законною підставою замінити проходження строкової військової служби в Збройних Силах України .
Адміністрація Криворізького факультету сприяє студентам, що навчаються на кафедрі військової підготовки, узгоджуючи розклад занять з графіками їх підготовки.
До навчання на кафедрі військової підготовки допускаються студенти Криворізького факультету Національного університету «Одеська юридична академія», що навчаються на 2-му та старших курсах, які успішно склали вступні випробування до даного закладу та рекомендовані медичною комісією за станом здоров’я.
Термін навчання на кафедрі військової підготовки складає 2 роки, по закінченню яких студенти проходять військові збори (1 місяць на Миргородській базі військової авіації).
Вміле поєднання навчання на факультеті з проходженням військової підготовки (1-2 дні на тиждень) створює сприятливі умови успішного професійного майбутнього наших випускників!