Підручник «Фінансове право»

Вітаємо Котковського Володимира Станіславовича, доктора наук з галузі «Управління та адміністрування», кандидата економічних наук із виданням підручника «Фінансове право»!

У підручнику розглядаються правові та науково-теоретичні сегменти фінансового права. Розробка містить теоретично пізнавальний блок базових сегментів фінансового права з врахуванням положень сучасних законодавчих регуляторів. Підручник розраховано на студентів і аспірантів економічних та юридичних спеціальностей вищих навчальних закладів, які вивчають курс «Фінансове право».

Бажаємо Володимиру Станіславовичу натхнення та успіхів у подальшій науковій роботі!