СТАЖУВАННЯ ЮРИСТІВ-2021

ДОРОСЛА ГРА. СТАЖУВАННЯ ЮРИСТІВ-2021

Запрошуємо взяти участь у відборі на літне оплачуване стажування молодих юристів в Групі Метінвест!

Previous Next

Криворізький факультет прийняв естафету вручення диплома магістра випускникам 2020 року

За свою 21-річну історію Криворізький факультет Національного університету "Одеська юридична академія" підготував понад 3 тисячі випускників з дипломом права, які сьогодні успішно працюють не тільки в Кривому Розі, а й по всій Україні: у судах, міністерствах, відомствах, управліннях поліції, обласному управлінні юстиції, органах прокуратури, центрах надання адміністративних послуг, юридичних департаментах і відділах великих промислових підприємств  та організацій. Багато з них вже стали успішними суддями,  адвокатами та нотаріусами.

Інформація

Офіційний сайт Криворізького факультету та Криворізького юридичного фахового коледжу Національного університету "Одеська юридична академія".

Розпочни з нами своє успішне майбутнє!