День відкритих дверей 2022

В останню суботу осені, 26 листопада, на Криворізькому факультеті та в Криворізькому юридичному фаховому коледжі Національного університету "ОДЕСЬКА ЮРИДИЧНА АКАДЕМІЯ" відбувся День відкритих дверей.

Підручник «Фінансове право»

Вітаємо Котковського Володимира Станіславовича, доктора наук з галузі «Управління та адміністрування», кандидата економічних наук із виданням підручника «Фінансове право»!

Відкрите заняття "25-річчя гривні"

Українська гривня – це не тільки грошовий знак, а й наша історія, та наш, загнаний колись у підпілля, але збережений патріотизм.

ДОРОСЛА ГРА. СТАЖУВАННЯ ЮРИСТІВ-2021

Запрошуємо взяти участь у відборі на літне оплачуване стажування молодих юристів в Групі Метінвест!

Криворізький факультет прийняв естафету вручення диплома магістра випускникам 2020 року

За свою 21-річну історію Криворізький факультет Національного університету "Одеська юридична академія" підготував понад 3 тисячі випускників з дипломом права, які сьогодні успішно працюють не тільки в Кривому Розі, а й по всій Україні

Дочірні категорії